SteveX Türkiye’nin En Seçkin Kurumsal NFT Platformu!

SteveX Türkiye’nin En Seçkin Kurumsal NFT Platformu!

Türkiye’nin En Seçkin Kurumsal NFT Platformu SteveX Açılıyor! 28 Aralık Salı günü açılacak olan Icrypex NFT Marketplace üzerinden Avaxeleton‘lara ulaşabileceksiniz.

Birçok sanat dalına dair binlerce NFT’yi gözden geçirip satın alabileceğiniz SteveX NFT Platformu’nda yok yok! Binlerce NFT içeriğin yanı sıra birçok sanatçının eserleri de SteveX‘te yerini alacak. Siz de SteveX‘te eşsiz NFT keyfini çıkarmak için platformu ziyaret edin.

İlk Kurumsal Projemiz Avaxeleton‘lar SteveX‘te!

Küresel ve çevresel kirlilikten yok olan dünyamızı kurtarmak için 2077 yılında keşfedilen ve sadece 7777 adet kalan Kahraman AVAXELETON’lar, Avax Blokchain’i üzerinde sahiplenilmek ve çevresel felaketleri önlemek için sizi bekliyor!

Sadece kurumsal NFT’lerimiz mi var sanıyorsunuz? O zaman hemen diğer projelerden bahsedelim. Hazır mısınız?

MUSTAFA SANDAL NFT Serisi SteveX‘te!

Biz O’nu “Onun arabası var” ‘la tanıdık. Muhteşem danslarıyla ve sevecen, mütevazi tavırlarıyla onu çok sevdik. Şimdi birlikte gaza basıyoruz. Evet yanlış duymadınız. Mustafa SANDAL NFT Koleksiyon’u çok yakında SteveX‘te!

Bitti mi? Bitmedi!

KAFA DERGİSİ NFT KOLEKSİYONU SteveX‘te!

Ülkemizde milyonlarca okura hitap eden ve severek takip ettiğiniz KAFA Dergisi’nin muhteşem NFT Koleksiyonu çok yakında SteveX‘te!

7. Yılına giren ve Türkiye’nin en çok okunan ve satılan dergilerinden biri olan KAFA DERGİSİ’ne ait özel, değerli ve eşsiz 3770 adet NFT serileri çok yakında SteveX‘te! SteveX işbirliğiyle, KAFA özel NFT serileri, KAFA SOCIETY Kulüp üyelikleri, etkinlikler, davetler, özel hediye ve workshoplarıyla dopdolu geliyor!

Bitti mi? Bitmedi!

Lovax Couple NFT Koleksiyonu SteveX‘te!

Birbirinden eğlenceli, ilginç ve gizemli; tam 1402 adet eşsiz “LovAX Couple” NFT’leri Çok yakında SteveX NFT Platformunda!

Bahsi geçen başlıklardaki NFT Koleksiyonlarının haricinde daha birçok eğlenceli, eşsiz ve nitelikli NFT’ler sadece SteveX vitrininde yer alacak. Siz de bu eşsiz platformda yerinizi alın. SteveX‘e https://www.stevex.io web sitesinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için şimdi siz de siteyi ziyaret edin!