Haberler

Stevedanews Sesli Haber Sistemi Devrede!

Artık arka planda başka bir işle uğraşırken haberleri pratik bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Sesli haber özelliği sayesinde artık arka planda başka bir işle uğraşırken haberleri dinlemeniz mümkün hale geliyor. Aracınızla seyahat halindeyken, yemek yerken ya da daha farklı bir işle meşgulken gayet pratik bir şekilde gündemi takip edebilirsiniz.

Daha da önemlisi Türkiye’deki engellilerin en büyük şikayetlerinden birinin bilgiye ulaşımda çektikleri zorluk olduğunun farkındayız.

Özellikle görme engelliler kendilerine yönelik sesli okuma sistemleri veya Braille alfabesi ile hazırlanan metinler olmadığı için sosyal hayatta bilgiye ulaşımda büyük sorun yaşıyor.

Engelliler bir şey okumak ya da öğrenmek istediğinde çoğu zaman yakınlarından yardım istemek zorunda kalıyor. Tüm bunları göz önünde bulundurarak sesli haber özelliğini devreye soktuk.

Artık tüm ziyaretçilerimiz bu özellikten diledikleri zaman faydalanabilirler. Haberleri dinleme özelliğinden yararlanmak için yapmanız gereken oldukça basit.

Herhangi bir habere giriş yaptığınızda başlığın altında ‘’Haberi – Sesli Dinle’’ butonunu göreceksiniz. Bu butona bastıktan sonra haberleri otomatik olarak dinleyebilirsiniz.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu