Altcoin HaberleriHaberler

Elon Musk’ın Tweet’inden Sonra Starbase Token Tam %6000 Artış Gösterdi

Twitter'da Elon Musk tarafından yayınlanan bir fotoğrafı takiben, Starbase Token % 6000 artış gördü.

Kripto para kullanıcıları şaşırmaya devam ediyor. Yaşanan gelişmeler gösteriyor ki ünlü milyarder Elon Musk‘ın tweetleri kripto paralarla ilgili olsun ya da olmasın etkili oluyor.

Bugünün şaşkınlık konusu ise STAR işaretini taşıyan Starbase Token adlı bir kripto para birimi oldu. Resmi web sitesine göre proje, blockchain token tabanlı kitle fonlamasını temsil ediyor.

Token, Mayıs ayının başında 0.002 dolardan işlem gördü. Bugün ise tam 0,30 Dolar’lık bir fiyata ulaştı. An itibariyle coinin son 24 saatlik hacmi 3,7 milyon dolar seviyesine geldi.

Starbase token tam % 6.000 arttı. Bu sıçramanın tamamı Elon Musk’un Twitter’da yayınladığı bir fotoğraf verilerinden kaynaklanıyordu.

İşin aslı ise çok farklıydı. Paylaşımın coin ile en ufak bir ilgisi bile bulunmuyordu. Starbase, SpaceX fırlatma tesisinin bulunduğu yerdir. Bu alan Teksas, Cameron County’deki Boca Chica Köyü’nde bulunuyor.

Görünüşe göre, kripto para biriminin arkasındaki ekip gönderiye yorum yapacak kadar ileri gitti ve Musk’a fotoğraf için teşekkür etti.

Token fiyatı bugünün en yüksek seviyesinden yaklaşık % 80’den fazla geri çekilme yaşadı. Bu da arkalarında şüpheli değeri olan altcoinleri satın almanın ne kadar riskli olabileceğini gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu