HaberlerKripto Para Haberleri

Socios.com, Inter Milan ile Ortaklık Yaptığını Duyurdu

Şirket, İtalyan kulübünün ön forma sponsoru olarak Pirelli'nin yerini aldı.

Lider İtalyan futbol kulüplerinden biri olan Inter Milan, Socios.com ile sponsorluk anlaşması imzaladığını açıkladı  Resmi bir duyuruya göre Socios.com, 2021/22 sezonu için Inter Milan’ın yeni forma partneri olarak Pirelli’nin yerini aldı. 

Son ortaklığın bir parçası olarak Inter Milan, yaklaşmakta olan $INTER Taraftar Tokenını da tanıtacak. Milano merkezli çok uluslu bir lastik üreticisi olan Pirelli, 20 yıldan fazla bir süredir Inter Milan’ın ön formasının sponsorluğunu yapıyordu.

İtalyan gazetesi Repubblica tarafından aktarılan bilgilere göre, Inter Milan’ın Socios.com ile yaptığı son anlaşma Serie A tarihinin en büyük anlaşmalarından biri.

[affiliate_news2 id=”4220″]

Ortaklık hakkında yorum yapan Inter Milan’ın Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello konu hakkında şunları söyledi:

“Bizi sektöründe lider bir markayla birleştiren bir anlaşma olan bu ortaklığı bugün duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşma, Pandemi döneminde Kulübün karşılaştığı tüm zorluklara rağmen Inter markasının büyümesini ve çekiciliğini teyit ediyor. Bu forma, uzun yıllar bekledikten sonra göğsümüzde Scudetto bulunan ilk forma olduğu için özel bir önem taşıyor: Bu yolculuğumuzda yeni bir dönüm noktasıdır ve onu Socios.com ile birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Taraftar Token’ı

Inter Milan, yakında piyasaya sürülecek olan tokeninin dünya çapında desteklenenler için yeni ve heyecan verici bir deneyim yaratacağını belirtti. 

Kulübe göre, Inter Milan taraftarları, Soscios.com’daki küresel dijital topluluğun ayrılmaz bir parçası olacak. Inter Milan, token sahipleri için Socios.com‘da çok çeşitli katılım fırsatları sunacak.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus “Inter Milan ön forması, bu yeni ortaklığın başlangıcını teşvik etmek ve $INTER Taraftar Token tarafından yaratılan yenilik ve katılım fırsatları hakkında kitlesel farkındalık oluşturmak için mükemmel bir alan” ifadeleri kullanıldı. 

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu