SkyBridge Capital, NFT Platformu Flatter’ı Piyasaya Sürdü!

SkyBridge Capital, NFT Platformu Flatter’ı Piyasaya Sürdü!

SkyBridge Capital, Flatter adlı bir takas edilemeyen token (NFT) platformunu başlatacağını söyledi. Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci tarafından yönetilen bir hedge eğlencesi olan SkyBridge Capital, NFT alanına giriyor.

Şirket, New York City’deki 2021 SALT Konferansı sırasında yaklaşmakta olan platformu duyurdu. SkyBridge Capital yaptığı açıklamada, Flatter’ın piyasaya sürülmesinin hayırseverliği koleksiyonlarla birleştireceğini söyledi. 

Scaramucci, basın açıklamasında “Her zaman teknolojik yeniliklerin ön saflarında yer almak istedim ve bu platform bize NFT’leri benzersiz koleksiyon ve deneyimlerle eşleştirerek somut hale getirme fırsatı veriyor” dedi.

Koleksiyon, lansman sırasında iki farklı NFT içerecek. İlki, üzerlerinde Scaramucci’nin portresi bulunan 140 gerçek nadir ve pahalı viskiyi temsil ediyor.

NFT’nin mülkiyeti, alıcılara SALT 2022 biletleri ve VIP akşam yemeğinde bir çift koltuk hakkı veriyor. Satıştan elde edilen gelirin bir kısmı ABD Olimpiyat ve Paralimpik Komitesine fon sağlayacak. 

Bu VIP avantajları arasında VIP oturma, sahne arkası odalarına erişim, bir kokteyl partisi ve Scaramucci’nin kendisiyle bir fincan kahve keyfi yer yer alıyor. 

Aktarılan bilgilere göre alıcılar 2022 senesinde Scaramucci ile iki kişilik bir kahvaltı ve SkyBridge Capital etkinliklerine davetiye kazanacak.