Altcoin HaberleriHaberler

SimbaX Token 25 Mayıs’da Piyasaya Sürülüyor

Binance akıllı zincir (BSC) üzerine inşa edilen SimbaX token 25 Mayıs'da PancakeSwap'te piyasaya sürülecek.

Simbax geliştirici ekibi topluluk odaklı merkezi olmayan bir işlem ağı inşa ediyor. SimbaX token, binance akıllı zincir (BSC) üzerine kuruldu ve 25 Mayıs’da PancakeSwap’te maksimum tedarik sınırı 1.000.000.000.000.000 olacak şekilde piyasaya sürülecek.

Dogecoin gibi dijital varlıklar artık büyük bir kitleye hitap ediyor. Elon Musk gibi ünlü isimler özellikle DOGE’yi destekleyerek manşetlere taşıdılar.

Amaç ise daha az teknik ile daha eğlenceli kripto para birimleri oluşturmaktı. Bunu da fazlasıyla başardıklarını söyleyebiliriz.

SimbaX Proje Hedefleri

SimbaX, toplam token işlem ücretlerinin belirli bir yüzdesini topluluğun tercih ettiği hayır kurumlarına bağışlayacakları bir sosyal sorumluluk projesi hedefliyor.

simbax
simbax

Resmi web sitesinde belirtilen açıklama ise şu şekilde:

Simba, sahiplerinin SIMBAX bakiyelerinin büyümesini izlerken SIMBAX ağı içinde yapılan her işlemden ödül kazanmasını istiyor. SIMBAX, Crypto King’in tahtını hedefliyor. Simba, size nasıl Kripto Kralı olunacağını göstermek için burada.

Token, Y kuşağına hitap eden sevimli, eğlenceli ve heyecan verici bir dijital varlık olmayı planlıyor. Topluluk Simba’nın nereye gideceğine karar vermesine izin verirken topluluğa biraz daha eğlence getirmeyi düşünüyor. SimbaX, tamamen topluluk ve token sahipleri tarafından yönlendirilecek.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu