Sıkı Durun! Shiberse Geliyor!

Sıkı Durun! Shiberse Geliyor!

Shiba Inu kripto para biriminin resmi Twitter hesabı, madeni paranın ekosistemi etrafında toplanacak Shiberse adında bir metaverse projesini duyurdu.

SHIB tokeninin fiyatı, gün içi en düşük 0.00001865$’dan neredeyse %12 civarında toparlandı.

İddialı bir proje

Uygun bir şekilde Shiberse olarak adlandırılan bu proje, Shiba Inu topluluğuna “sürükleyici bir deneyim” sunacak.

Duyuruya, ormanın ortasında dişlerinin arasında çekiç tutan bir Shiba Inu köpeğinin karikatürize edilmiş bir resmi eşlik etti. Topluluğu heyecanlandırmak için geçen hafta Shiba Inu Twitter hesabı tarafından resmin bulanık bir versiyonu yayınlanmıştı.

Projeyle ilgili ayrıntılar şu ana kadar yetersiz kalıyor; ancak geliştiriciler yakında daha fazla ayrıntıyı kullanıcılarla paylaşacağına dair söz veriyor.

Shiba Inu topluluğunun resmi Discord sunucusunda yayınlanan bir mesajda, ShibaSwap geliştiricisi Eric M, Shiberse’nin Shia Inu ekosisteminin farklı bulmacalarının (belirteçler, merkezi olmayan takas, oyunlar) bir araya geleceği bir yer olacağını iddia ediyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Rusya’nın “Kriptolara Yasaklama” Düşünüyor Olmasına Telegram Kurucusundan Sert Tepki Geldi

Metaverse projesinin adının henüz kesinleşmediğini belirterek, kullanıcıları dolandırıcıların kurbanı olmamaya çağırdı.

Başka bir mesajda Eric, metaverselerin “kalıcı olarak burada” olduğunu yazıyor ve topluluğun yeni projenin en önemli parçası olduğunu ekliyor.

800 milyar dolarlık bir endüstri mi?

Dijital ve fiziksel dünyaların yakınsamasını ifade eden “metaverse” terimi, sosyal medya devi yeniden markalaşmayı açıkladıktan sonra görünüşe göre bir gecede teknolojinin en popüler terimlerinden biri haline geldi. Walmart ve Nike gibi büyük şirketler artık savaşa giriyor.

Bloomberg Intelligence, metaverse pazarının işin sonunda 800 milyar dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.