Altcoin Haberleri

Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Devrim Niteliğindeki Gelişmeyi Oyladı

Altcoin Terra Luna Classic topluluğu, L1 Terra Classic Task Force (L1TF) çekirdek geliştirici kümesi tarafından sunulan 11766 sayılı Teklife oybirliğiyle dayanak verdi. V2.2.1 çekirdek yükseltmesine odaklanan bu teklif, daha evvel yönetişim oylaması yoluyla onay alan temel değişiklikleri uygulamaya çalışıyor. Bu nedenle blockchain için çok kıymetli bir ana işaret ediyor. Bu ortada, hem LUNC hem de USTC fiyatları kripto piyasasında kıymetli bir baskı altında kalmaya devam ediyor.

Altcoin için V2.2.1 yükseltmesi büyük bir onay aldı

Altcoin Terra Luna Classic topluluğunun 11766 sayılı Teklife verdiği büyük dayanak kelam konusu. Buna nazaran, %99,85 üzere etkileyici bir oranda “Evet” oyu ile açıkça görülmekte. Toplam 50 doğrulayıcı yönetişim oylamasına faal olarak katıldı. Ayrıyeten bunların 49’u teklif lehine oy kullandı. Teklifi destekleyen en âlâ doğrulayıcılar ortasında değerli bireyler var. Allnodes, Interstellar Lounge, HappyCattyCrypto, Stakely, 1maxfee ve başkaları yer alıyor.

L1 Terra Classic Task Force’tan (L1TF) geliştirici Vinh Nguyen bir açıklama yapıyor. Buna nazaran takımın v2.2.1 çekirdek yükseltmesini uygulamaya hazır olduğunu zati doğruladı. Yükseltme sürecinin 14,514,000 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Başka taraftan 12 Eylül’de UTC ile 10:21 civarında gerçekleşeceği kestirim ediliyor.  Yaklaşan v2.2.1’in öncüsü olan v2.2.0 çekirdek yükseltmesi, cosmos SDK yükseltmesi, CometBFT’ye tendermint geçişi, v6’ya IBC-go ve wasmd üzere kıymetli geliştirmeleri içeriyor. Ayrıyeten yükseltme, altcoin yakım vergisinin dağıtım modülüne bölünmesi de dahil olmak üzere, yönetişim oylaması yoluyla daha evvel onay alan kıymetli değişikliklerin uygulanmasını da yerine getiriyor.

Piyasa baskıları LUNC ve USTC fiyatlarını etkiliyor

Altcoin Terra Luna Classic topluluğundaki olumlu gelişmeler kelam konusu. Buna karşın, LUNC ve USTC fiyatları düşüş eğiliminde. Bu gerileme birebir vaktinde kripto para piyasasına bağlı olarak gelişiyor. Kripto para piyasası bugün değerli satış dalgasıyla karşılaşıyor. Bu yüzden gerileme çabucak hemen tüm piyasayı sarmış durumda.

Geçtiğimiz 24 saat içinde, altcoin LUNC’un fiyatı %5’lik bir düşüş yaşadı. Ayrıyeten şu anki süreç fiyatı 0,000056 dolar düzeyinde bulunuyor. Fiyatın 24 saatlik en düşük ve en yüksek noktaları sırasıyla 0,0000565 dolar ve 0,0000605 dolar. Birebir vakitte, USTC şu anda 0.012 dolarda süreç görüyor. Öteki taraftan son 24 saatte %4’ten fazla bir düşüş gösterdi. USTC için 24 saatlik fiyat aralığı 0,0119 ile 0,0132 dolar ortasında değişiyor. Altcoin Terra Luna Classic topluluğu değerli yükseltme planlarına devam ediyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda, piyasa iştirakçileri değişen piyasa dinamiklerine karşılık verecek. Buna nazaran bu dijital varlıkların performansını yakından izleyecek.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu