Shiba Inu’nun Katman-2 Ölçeklendirme Çözümü “Yakında” Piyasaya Sürülecek

Shiba Inu’nun Katman-2 Ölçeklendirme Çözümü “Yakında” Piyasaya Sürülecek

ShibaSwap geliştiricisi Eric M, Shiba Inu odaklı bir Discord sunucusuna yapılan yeni bir yorumda “yakında” geleceğini iddia ederek mevcut Shibarium ilerlemesi hakkında yorum yaptı.

Ancak anonim geliştirici çok beklenen katman-2 ölçeklendirme çözümünün başlatılması için somut bir zaman çizelgesi sağlamada yetersiz kaldı.

Bu ayın başlarında Eric M, ekibin Shibarium’u başlatmak için en büyük hisse kanıtı yükseltmesi olan Ethereum 2.0‘ın piyasaya sürülmesini beklemek zorunda olmayacağını söyledi.

Bu yılın en iyi performans gösteren kripto para biriminin anonim yaratıcısı Ryoshi, Shiba Inu’nun katman-2 çözümünü  Medium blog gönderisinde duyurdu.

ShibaSwap borsasının yönetim tokeni olan Bone ShibaSwap (BONE), balina konsantrasyonundan kaçınmak için SHIB yerine platformun birincil kripto para birimi olarak hareket edecek.

Yukarıda bahsedilen blog yazısında Ryoshi, Shibarium’un tek bir başarısızlık noktası olmadığından emin olmak için düzgün bir şekilde ademi merkeziyetçi olması gerektiğini vurguladı.

Shiba Inu, Ethereum blok zincirinin üzerinde çalışan bir ERC-20 tokeni olduğundan, aynı zamanda yüksek ücretlerden muzdariptir.

İşlemlerin maliyetini düşürmek, kripto para biriminin oyun ve NFT’leri içeren genişleyen ekosistemi için kritik derecede önemlidir. Bu nedenle, Shibarium’un yaklaşan lansmanı, kripto para birimi için en büyük katalizörlerden biri olarak kabul ediliyor.

Ryoshi ve çekirdek geliştiriciler, Shiba Inu‘nun meta veri tabanı ekosistemine girişi üzerinde de çalışıyor. Anonim geliştirici, “Shibarium, Shi, Shibanet, The Decentralized Shiboshi Game ve Incubator olmak üzere Shiba Inu’nun pek çok yönü üzerinde çalışıyoruz.” Dedi.