Shiba Inu’da Ani Yükseliş Gözlemleniyor

Shiba Inu’da Ani Yükseliş Gözlemleniyor

Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, aniden %8’lik bir yükselişin ardından şu anda neredeyse tüm ilk 100 kripto para biriminden daha iyi performans gösteriyor.

Yalnızca Oasis Network (ROSE), Kadena (KDA) ve Quant (QNT) son 24 saatte daha büyük kazançlar elde etmeyi başardı.

Shiba Inu Avalanche’ı Yerinden Etmek Üzere

Shiba Inu şimdi Avalanche’ı (AVAX) geçmeye ve 12. sırayı geri almaya çok yakın. İki kripto para birimi arasındaki fark şimdi bir milyar dolardan daha az.

Bitcoin (BTC) de bir kez daha 50.000 dolar seviyesini geri kazandı. En büyük kripto para birimi son 24 saatte %2 arttı. U.Today tarafından bildirildiği üzere, Bitcoin Cuma günü ABD enflasyon haberlerinin ardından 50.000 doları kısa bir süreliğine tekrar ziyaret etti; ancak boğalar kazanımları koruyamadı.

İlk 10 içinde en iyi performans gösterenler Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT). Her ikisi de yaklaşık %5 değer kazandı.

Ethereum (ETH), bu haftanın başlarında Bitcoin’e karşı zemin kazandıktan sonra düzleşmeye devam ediyor.

Dogecoin de sadece %0,44 arttı ve neredeyse her türlü çekişi elde etmek için mücadele ediyor. Kripto para birimi şimdi Mayıs zirvesinden %76.64 daha aşağıda.

Shiba Inu’nun da önceki zirvesini geri alabilmesi için %56.75’lik toparlanması gerekiyor.

Ethereum tabanlı köpek tokeni, fiyat düzeltmesine rağmen gündemde kalmaya devam ediyor. Bu haftanın başlarında, önde gelen iki kripto para ödeme şirketi Flexa ve BitPay, Shiba Inu’yu desteklediklerini açıkladı. SHIB ayrıca daha fazla borsa listesi görmeye devam ediyor. Bitstamp bu haftanın başlarında kullanıcılarının şaka paralarını takas etmesine izin vereceğini açıkladı.