Büyük Shiba Inu Yatırımcıları Fiyat Düzeltmesine Rağmen Birikim Yapmaya Devam Ediyor

Büyük Shiba Inu Yatırımcıları Fiyat Düzeltmesine Rağmen Birikim Yapmaya Devam Ediyor

WhaleStats verilerine göre, Shiba Inu fiyat düzeltmesine rağmen balinaların radarında olmaya devam ediyor. CoinGecko verilerine göre Shiba Inu son 24 saat içinde 0,00003215 Dolar’lık mevcut fiyatla %5,97 düştü.

Yatırımcılar Rusya’nın kripto para yasağını çevreleyen en son raporlara kafa yorarken, kripto para birimlerinin çoğu bugün değer kaybediyor.

Balina gözetim web sitesi WhaleStats tarafından sağlanan ölçümler, SHIB balinalarının tokeni indirimli olarak biriktirmek için mevcut piyasa koşullarından yararlandığını gösteriyor.

WhaleStats’a göre Shiba Inu, son 24 saatte satın alınan ilk 10 token arasında bulunuyor. Ek olarak dolar cinsinden en büyük token pozisyonunda yer alıyor.

SHIB, Ekim ayında elde ettiği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616 Dolar’dan %60‘tan fazla düştü. Buna rağmen, 2021’de tüm zamanların en düşük seviyesinden %56.342.400 artarak muazzam bir büyüme kaydetti.

SHIB’nin dolaşımdaki arzı 549,060,24 milyar seviyesinde bulunuyor. Uzmanlara göre kademeli bir kripto para yakma işlemi, orta vadede SHIB fiyatına yardımcı olabilir.

Bunun yanında her geçen gün farklı bir şirketin Shiba Inu‘yu ödeme yöntemi olarak kabul etmesi de coinin otoritesi açısından oldukça etkili oluyor.