Shiba Inu (SHIB) Yakımları Son Hız Devam Ediyor!

Shiba Inu (SHIB) Yakımları Son Hız Devam Ediyor!

Shiba Inu topluluğu, SHIB yakımlarına ilişkin verileri Etherscan’dan toplayan @shibburn hizmeti tarafından yayılan verilere göre SHIB tokenlerini dolaşımdan kaldırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün boyunca, tokenlerin harcanamadığı veya geri çekilemediği çıkmaz adreslere önemli miktarda (213,6 milyon) SHIB gönderildi.

Bunun ötesinde, büyük bir SHIB brülörü, iki haftadan biraz daha kısa bir sürede en az 514,5 milyon Shiba Inu’yu yakmayı planlıyor.

Sadece 24 saatte 213,6 milyon Shiba Inu (SHIB) Yakıldı

@shibburn tarafından yakın zamanda atılan bir tweete göre, 213.640.225 Shiba Inu (piyasadaki Dogecoin‘den sonra ikinci en popüler meme kripto para birimi) sözde ölü kripto adreslerinde kilitlendi.

Bu miktarda meme kriptosunu yakmak için yakma ekipleri sadece 10 işlem yaptı. Bu, 5.360 dolara eşdeğerdi.

@shibburn, tüm SHIB yakma işlem verilerini Etherscan’dan ve diğer web sitelerinde topluyor. Son bilgilere göre, 12 saat önce Shibburn.com, yukarıda belirtilen kripto toplamının yarısından fazlasını (150.000.000 SHIB) yaktı.

Ayrıca, 2 Mart’ta, iki SHIB yakma işletmesi, her bir işlemde 15 milyon tokeni imha etti: Shiba Coffee Company ve Smile Lab Games.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Bitcoin Madenciliği Zorluğu Bu Yıl İlk Kez Düşüş Gösteriyor

15 Mart’ta 514,5 milyon SHIB Yakılacak

Travis Johnson SHIB yakma oyunları şirketinin resmi Twitter sayfası, 1 Mart’a kadar yaklaşan yakma etkinlikleri için 12.806$ değerinde SHIB aldıklarını duyurdu. Şirket, oyunlarındaki reklamlardan elde edilen geliri Shiba Inu’yu satın almak ve ardından yakmak için kullanıyor.

Böylece en az 514.503.816 SHIB bu şirket tarafından kabaca 11 gün içinde imha edilecek.