Shiba Inu Topluluğu Eski Destekçisiyle Savaşta

Shiba Inu Topluluğu Eski Destekçisiyle Savaşta

Kısa süre önce en iyi Shiba Inu destekçisi olarak ortaya çıkan Kanadalı çevrimiçi sağlık şirketi AskTheDoctor, topluluğa karşı olumsuz tavırlar sergilemeye başladı ve SHIB’i “kriptodaki en büyük aldatmaca” olarak nitelendirdi. Ek olarak topluluk lideri Shytoshi Kusama‘yı dava açmakla tehdit etti.

AskTheDoctor Aralık ayı başlarında bilançosuna 1, 5 milyon dolar değerinde SHIB tokeni ekledikten ve Shiba Inu ile ilgili ürünleri satmaya başladıktan sonra tam bir U dönüşü yaptı.

Platform şu anda Floki Inu ve boksör Tyson Fury ile “cool mental health” projesini bu konuda herhangi bir ayrıntı vermeden tanıtıyor.

Bugün erken saatlerde Shytoshi, Askthedoctor’u Twitter’da bir aldatmaca hesabı çalıştırmakla suçladı ve şirketin yasadışı olarak insanların parasını alacağını iddia etti.

Şirket şimdi Shib’i bilançosundan çıkardığını ve tüm malların iade edildiğini söylüyor. AskTheDoctor ayrıca Shytoshi’yi, Kasım ayı başlarında milyonlarca dolarlık vurgun yapan Squid Game token’ı yaratmakla suçladı.

Shiba Inu geliştiricisi, suçlamalarla hiçbir ilgisi olmadığını iddia ederek suçlamaları kategorik olarak reddetti. Shytoshi, hakaret için doktora dava açabileceğini, ancak dava açmak için zaman kaybetmeyeceğini söyledi.