Shiba Inu Son Yükselişte Dogecoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor

Shiba Inu Son Yükselişte Dogecoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor

Shiba Inu, bu hafta yaklaşık %33 kazançla Dogecoin‘den bir kez daha, daha iyi performans gösterdi ve bu, DOGE‘nin %14’lük büyümesinin iki katından fazlasına tekabül ediyor.

Shiba Inu, Son Beş Günde Dogecoin’in İki Katı Daha İyi Performans Gösterdi

Bir süre aşağı yönlü hareketin ardından, hem SHIB hem de DOGE, geçen hafta sonunda keskin bir yükseliş trendinin keyfini çıkardı.

Dogecoin bu dönemde bazı büyük kazanımlar kaydetmiş olsa da, Shiba Inu hala orijinal memecoin’den iki kat daha iyi performans gösterdi.

Yazım esnasında, SHIB’nin fiyatı son yedi günde %41 artışla 0.00003250 dolar civarında dalgalanıyor.

Shiba Inu geçen hafta bazı şaşırtıcı karlar göstermiş olsa da, memecoin geçen ay boyunca neredeyse %10 düştü. Bu yüzden tokenin iyileşmeye doğru gitmesi için bazı yollardan geçmesi gerekiyor.

Öte yandan, Dogecoin şu anda 0.167 $ civarında işlem gördüğü için son yedi gün içinde %18 arttı. Bu kazançlar, aynı dönemde SHIB’nin biriktirdiği kazancın yarısından daha az.

Ancak, geçen aya bakıldığında, DOGE sadece %1 düştü.

Dogecoin’in genel olarak çoğunlukla yatay konsolide olması nedeniyle son zamanlarda fiyat hareketi açısından nispeten durgun kalmıştır.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Büyük Kipto Firmaları Koalisyon Oluşturuyor

Shiba Inu ve Dogecoin Piyasa Değeri

Piyasa değeri açısından, memecoinlerin hiçbiri şu anda ilk on listesinde yer almıyor.

DOGE şu anda 11. sırada, SHIB ise 14. sırada yer alıyor. Geçen yıl, iki memecoin’in listedeki 9. sıra için birbirleriyle savaştığı kısa bir dönem vardı.

O sıralarda, Shiba Inu ayrıca kriptonun bir noktada ay boyunca %1000 arttığı eşi görülmemiş bir ralli yaşadı. Ancak piyasa düşmeye başladığından beri, iki köpek kuzeni madeni parası ilk on listesindeki yerlerini kaybetti.

Kripto piyasası artık toparlanma belirtileri göstermeye başladığına göre, belki memcoinler bir kez daha yüksek noktalara doğru yolunu bulacaktır.

Daha fazla benimsenme haberi, Shiba Inu ve Dogecoin’i ilerletmeye yardımcı olabilecek şeylerden biri. Sadece birkaç ay önce, teknoloji devi perakendecisi Newegg, SHIB’yi kabul etmeye başladı.