Shiba Inu (SHIB) 1 Milyon Sahip Sınırını Geçti

Shiba Inu (SHIB) 1 Milyon Sahip Sınırını Geçti

Shiba Inu (SHIB), kripto alanındaki üstünlüğünü kanıtlamaya kararlı ve bu kararında da büyük ölçüde başarılı oldu. AMC Theatres gibi tanınmış firmalar adına bir ödeme yöntemi olarak benimsenmekten, Güney Kore‘de listelenecek en eski meme tokeni olmaya kadar… Madeni para topluluğu son birkaç ayda dikkat çekici bir şekilde büyüdü ve genişledi.

Meme tokeni, fiyatına bakıldığında zayıflamış olsa da, diğer yönlerden hala yükselmeye devam ediyor. Son haftalarda, Baby Doge‘un radikal bir şekilde hedefe daha önce ulaşmaya çalıştığından 1 milyon sınırını geçmeye yakın olduğu bildirildi. Bununla birlikte, Shiba Inu, şu anda bir milyon sahip dönüm noktasını geçtiği için önde gelen köpek temalı token olarak farkını ortaya koydu.

Shiba Inu 1 milyon sahibe ulaştı

Shiba Inu’nun yatırımcı tabanı, Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerini elde etmesinin ardından hemen yükselmeye başladı. İlk şöhreti, Dogecoin’in katili olarak tanıtılmasından kaynaklandı ve DOGE’nin müteakip sıkıntıları nedeniyle Shiba Inu, tam bir avantaj elde etti ve itibarını yükseltti. Token, yatırımcılara sadece aylar içinde %900 kâr getirmesinin ardından bu yıl en iyi performans gösteren kriptolar arasında yer aldı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Çin’deki gizli Bitcoin madencileri hala küresel hash oranının %20’sini oluşturuyor

Kripto varlığı, göze çarpan kripto para borsaları tarafından listelenmiş ve geleceğine ilişkin beklentilerin artmasına yardımcı olmuştu. İlgili borsalardaki işlem hacmindeki genişlemeye benzer şekilde, sahip sayısı da arttı. Yatırımcıların kripto varlığına sahip olmalarına yol açan dikkat çekici bir gelişme, 8.000 doları 5,7 milyar doların üzerine çıkaran bir yatırımcı olarak sayıldı. Yatırımcı 2020’de 8.000 $’lık kripto satın aldı ve bir yıl sonra cüzdanı milyarlarca dolarla doluydu. Bu, varlığın güvenilirliğini yatırım için değerli bir seçenek olarak destekledi.