Shiba Inu Sahiplerinin Sayısı Sonunda 1.000.000 Kişiye Ulaştı

Shiba Inu Sahiplerinin Sayısı Sonunda 1.000.000 Kişiye Ulaştı

Popüler kripto para birimi Shiba Inu sonunda  bir milyonluk sınırı aştı ve önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Şu anda, bir milyondan fazla yatırımcı fonlarını SHIB tokeninde tutmayı seçiyor.

Piyasada akıllara durgunluk veren birkaç bin yüzdelik bir satıştan sonra, Shiba Inu en son ATH olan 0.000088‘e ulaştı. Bu, tokenin değerinin neredeyse %30‘unu hızla kaybettiği ve ardından 0.000057 Dolar’a düştüğü son fiyattı.

Shiba Inu Günlük Grafik

Daha fazla yatırımcı, batan gemiyi terk etmeye ve pozisyonlarını kapatmaya karar verdi. Bu da ek %30 kayıpla sonuçlandı. Değerdeki toplam düşüş şu anda %61‘de.

SHIB token sürekli olarak kesintiye uğrayan boğa koşusunu sürdürmeye çalışıyor, ancak 19, 11 ve 5 Kasım’da bunu yaparken talihsizdi.

Token’ın temel büyümesi

Bazı Shiba Inu topluluğu üyeleri, tokenin son haftalardaki performansından memnun olmasa da, birkaç temel faktör, varlığın geleceği için kısa vadeli fiyat hareketinden daha önemli olabilir.

Dogecoin gibi benzer kripto paraların piyasa geçmişine göre, bir varlığın fiyatı, yalnızca topluluğun coşkusuna veya Tesla’nın benimsenmesi gibi haberlere dayalı olarak uzun vadede yükselemez. Ethereum veya Solana gibi daha güçlü kripto paraların fiyatları daha yüksek hareket etme eğilimindedir.