Shiba Inu Sahiplerinin Sayısı %7 Artarak Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

Shiba Inu Sahiplerinin Sayısı %7 Artarak Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

Shiba Inu ağı, bir aydan biraz daha uzun bir süre önce bir milyona kişiye ulaştıktan sonra 70.000’den fazla yeni üyeyi ağırlayarak sürekli büyüyor.

Mevcut Shiba Inu sahiplerinin sayısı, daha önce kazandığı değerinin neredeyse %70’ini kaybettikten sonra son zamanlarda zorlu bir süreçten geçen token için önemli bir temel kilometre taşı oldu.

Kullanıcılar Artıyor

Artan kullanıcı sayısı, piyasa fiyatı açısından bir kripto para veya token üzerinde hızlı bir etkiye sahip olmayabilir, ancak temel büyüme açısından SHIB sahipleri varlığın geleceğinin önemli bir belirleyicisidir.

Etherscan Sayfası
Kaynak: Etherscan

Ethereum ve Solana gibi projelerin ağdaki sahiplerin sayısında artış elde etmesiyle, blok zincirine dayalı gelecekteki tüm projelerin topluluğun parasal desteğini alma olasılığı daha yüksektir.

SHIB’nin pazar performansı

SHIB şu anda düşmeye devam ediyor. Ekim ayının sonunda başlayan hızlı geri dönüş, başlangıçtan itibaren hızlanırken, varlığın piyasadaki günlük oynaklığı önemli ölçüde azaldı.

SHIB Günlük Grafik
Kaynak: TradingView

Ne yazık ki SHIB yatırımcıları için token, varlığın fiyatı için tutarlı bir şekilde hareket edecek kullanım durumları sunmuyor. Piyasada izlenen tek satın alma gücü, şu anda 1,5 milyar dolar değerinde token tutan balina sınıfı cüzdanların büyük spekülatif alımlarından geldi.

Tokenin yatırımcılar arasındaki büyük popülaritesi, Ekim ayının başında gerçekleşen ve bir aydan kısa bir sürede %1.000‘den fazla büyümeyle sonuçlanan hızlı fiyat artışıyla açıklanıyor.

Şu anda Shiba Inu 0,000031 dolardan işlem görüyor ve değerinin %0,3’ünü kaybediyor. Varlığın günlük oynaklığı şu anda yaklaşık %0,5‘e ulaştı.