Shiba Inu Rakibi Floki %33 Arttı

Shiba Inu Rakibi Floki %33 Arttı

Kripto para piyasası düzeltmesi, piyasadaki coinlerin çoğunluğunun hızla değerlerini kaybetmesiyle devam ediyor. Bitcoin %8 kayıpla işlem görüyor ve Ethereum %6.5 düştü.

Doge  ve Shiba gibi daha küçük altcoinler %10 civarında bir kayıpla işlem görüyor ancak ana rakipleri FLOKI %33 artış gösterdi.

Mevcut piyasa düzeltmesi çoğunlukla teknik olarak kalırken, Floki’deki sıçramanın nedeni, Hindistan’ın en popüler futbol kulüplerinden biri olan Kerala Blasters FC ile ortaklık duyurusuna dayanıyor.

İlk tırmanış büyük duyuru nedeniyle başlamış olsa da, token birkaç saat sonra birkaç yüzde daha yakaladı. Bu da mevcut fiyat artışını artan spekülasyon ilgisinin takip ettiğini gösteriyor.

Floki Inu fiyat hareketi

CoinMarketCap’e göre Floki, işlem hacminin de %76 artmasıyla birlikte, şu anda 0.00021 Dolar’lık en yakın dirençte konsolide oluyor.

Tokenin hacmi, ne yazık ki, token çoğunlukla takas sözleşmeleri yoluyla alınıp satıldığından düzgün bir şekilde izlenemiyor.

CMC Verileri
Kaynak: CoinMarketCap

Şu anda Floki, Ekim ayı sonu seviyelerinde işlem görüyor ve popüler altcoin mevcut ATH’sine ulaşmak için %100 daha yükseldi.