Altcoin Haberleri

Shiba Inu Projesinde Olağanüstü Artış! SHIB Fiyatı Ne Durumda?

Shiba Inu kripto para ünitesiyle bağlantılı Blockchain Shibarium, son iki gün içinde süreç hacminde harika bir artış yaşadı. Shibariumscan’den alınan bilgiler, süreç sayısının bir evvelki Perşembe gününden bu yana iki kattan fazla arttığını ve sırf son 24 saat içinde 88.630’dan 177.050’ye fırladığını ortaya koyuyor. Bu artış, bu mühlet zarfında Blockchain üzerinden yapılan toplam süreç sayısını 420.000’e çıkardı. İşte detaylar…

İşlemler arttı, Shiba Inu scam atakları çoğaldı

İşlemlerdeki ani artış, Shibarium’un Ağustos sonundaki tam lansmanından bu yana kümülatif süreç sayısını 1,74 milyona çıkararak Shiba Inu ekosistemi için kıymetli bir kilometre taşını işaret etti. Faaliyetlerdeki bu artış, SHIB meraklıları ortasında inkar edilemez bir formda ilgi odağı haline geldi. Fakat, bu büyümenin ortasında, Shiba Inu topluluğu içinde kaygı verici bir sorun ortaya çıktı. Shibarium, kendisini Pawswap projesiyle alakalı olduğu sav edilen dolandırıcıların saldırısı altında buldu. Durum, SHIB topluluğunda DaVinci olarak bilinen projenin önde gelen yöneticisi tarafından açıklandı.

Bu dolandırıcılar, şüphelenmeyen Blockchain kullanıcılarını dolandırmak hedefiyle, yerleşik bir varlık olan yasal PawZone (PAW) projesi üzere davranmaktadır. Olayların bu beklenmedik dönüşü, hem Shibarium süreçlerindeki heyecan verici artış hem de dolandırıcıların huzursuz edici varlığıyla boğuşan Shiba Inu topluluğunda kaygıları artırdı ve daha dikkatli olunmasına neden oldu. Buna paralel olarak, Shiba Inu (SHIB) şu anda herkesin konuştuğu bir fiyat kümesi etrafında dolaşıyor. Neden mi? Zira bu küme şaşırtan bir formda 5,5 trilyon SHIB tokenı barındırıyor. Yatırımcılar, SHIB’i bu fiyat düzeyinde yarın yokmuş üzere “yutuyor”. Böylelikle eşsiz bir “Paranın İçinde” ve “Paranın Dışında” senaryosu yaratıyor.

Kripto para, kritik bir dönemde

Bilmeyenler için, “Paranın İçinde” (ITB), mevcut SHIB fiyatının tokenların satın alındığı ortalama maliyetten daha yüksek olduğu adresleri tabir eder. Aksine, “Paranın Dışında” mevcut fiyatın daha düşük olduğu manasına gelir. Bu ilgi alımlı metrik, +/- %15 aralığındaki fiyat kümelerine bakmaktadır. Pekala, bu 5,5 trilyonluk Shiba Inu kümesindeki büyük olay nedir? Bu, ileride asgarî direnç olduğunun bir işaretidir. Bu fiyat düzeyinin etrafında daha az sahiple, SHIB kırılmayı ve yükseğe tırmanmayı daha kolay bulabilir. Mevcut SHIB fiyatı 0,00000744 dolar civarında.

İlginç bir formda, IntoTheBlock’un bilgilerine nazaran, çoklukla “balina” aktivitesi olarak isimlendirilen büyük süreçlerin aktivitesi %500 üzere göz kamaştırıcı bir oranda arttı. Ekseriyetle, balinalar düşük volatilite devirlerinde dalgalar yaratmaya başladığında, bu varlıktan daha fazla biriktirdiklerinin bir işaretidir.  Özetle, Shiba Inu çok kıymetli bir noktada yer alıyor. 5,5 trilyonluk SHIB kümesi ve balina aktivitesindeki artış, değerli bir fiyat hareketinin habercisi olabilir. Shiba Inu topluluğu, Shibarium süreçlerindeki heyecan verici artışla dikkat çekiyor. Ayrıyeten dolandırıcıların yarattığı zorluklarla eş vakitli olarak başa çıkmaya çalışıyor. Bu da tanınan kripto para için çok kıymetli bir periyot.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu