Shiba Inu Geliştirici Ekibi “DoggyDAO” Lansmanını Yaptı

Shiba Inu Geliştirici Ekibi “DoggyDAO” Lansmanını Yaptı

Projenin geliştiricileri tarafından paylaşılan bir duyuruya göre, Shiba Inu topluluğunun üyeleri için merkezi olmayan özerk bir kuruluş olan DoggyDAO‘nun ilk sürümü, dün merkezi olmayan kripto para borsası ShibaSwap‘ı başlattı.

Şu andan itibaren topluluk üyeleri, hangi belirli projelerin ve ticaret çiftlerinin ShibaSwap’ın WOOF likidite havuzlarının bir parçası olacağına oy verebilecek.

Yeni bir sürümün piyasaya sürülmesinin ardından ekip, yeni bir sürüme geçmeden önce topluluk geri bildirimlerini toplayacaktır.

ShibaSwap kullanıcıları, BONE yönetişim belirtecini stake ederek elde edilebilecek tBONE belirteçlerinin yardımıyla oylarını kullanabilecekler. Her oylama oturumu kapanmadan önce beş gün sürecek.

Topluluk iki haftada bir yeni ticaret çiftleri seçebilecek. Likidite havuzlarına toplam 30 işlem çifti eklenecek.

Geliştiriciler, özellikle riskli kripto para birimlerinin ShibaSwap’ta başlatılmamasından emin olmak için herhangi bir projeye oy vermeden önce topluluğu araştırmalarını yapmaya çağırıyor:

Bir kez daha, bir bebek, bilinmeyen, denetlenmemiş veya potansiyel olarak daha yeni bir projeyle ilişkilendirilebilecek riskleri göz ardı etmemekle birlikte anlamanızı rica ediyoruz. Bu yüzden lütfen sorumlu bir şekilde oy verin!

Girişimin ilk yinelemesi olan DAO 1, ilk olarak Aralık ayı sonlarında duyurulmuştu.

Gerekli önlemler

Her türlü dolandırıcılığı önlemek için, belirli bir projenin ShibaSwap tarafından kabul edilip edilemeyeceği konusunda son sözü “koruyucu 6/9 cüzdanı” söyleyecek.

Shiba Inu geliştiricileri tarafından daha önce açıklandığı gibi, DoggyDao projesinin ilk sürümü, BONE tokenlerinin kilitlenme süresini uzatarak derin cepli balinaların etkisini azaltması beklenen yeni bir stake sözleşmesi ile bir araya gelecek.