Shiba Inu Fiyatının Oyun Geliştirme Planlarının Ardından Toparlanması Bekleniyor

Shiba Inu Fiyatının Oyun Geliştirme Planlarının Ardından Toparlanması Bekleniyor

SHIB’nin geliştiricisi Shytoshi Kusama‘nın Playside stüdyo ortaklığının duyurulmasından bu yana ilk toplantı hakkında tweet atması nedeniyle SHIB’in oyun geliştirme planları yavaş yavaş ortaya çıkıyor gibi görünüyor.

SHIB, 13 Aralık’ta 0,00003160 Dolar’a düştükten sonra büyük bir toparlanma bekliyor.

Kısa süre önce Shiba Inu Games, Avustralya’nın en büyük video oyunu geliştiricisi PlaySide Studios ile ortaklığını duyurdu.

Bu işbirliğinin amacı, önümüzdeki sekiz ay boyunca “Shiboshi” değiştirilemez token koleksiyonuna dayalı yeni bir oyun geliştirmekti.

SHIB geliştiricisi Shytoshi Kusama‘ya göre:

”Shiba Inu merkezi olmayan bir topluluk olsa da, Shiba Inu Games, Shiboshi oyununun inanılmaz bir versiyonunu oluşturmak için harika danışmanlar ve yüklenicilerle çalışmaya odaklanmıştır. Bu oyun öncelikle mobil için olacak.”

Bu doğrultuda, SHIB, Kasım ayı sonlarında bir Amerikan mobil oyun geliştiricisi, yayıncısı ve Deep State Games’in kurucusu olan William Volk‘u Shiba Inu Games’in danışmanı olarak işe aldı.

Shiba Inu’nun fiyatı, geniş tabanlı bir pazar satışının ortasında 13 Aralık’ta 0,00003160 Dolar’a düştü. Şu anda 0,0000332 Dolar ile hafifçe toparlanıyor.

Teknik açıdan bakıldığında, Shiba Inu bir kırılma gerçekleşmeden önce kısa bir süre konsolide olabilir. Düşen kama modelinden kopuş devam ederken, Shiba Inu, fiyat düşerse 0,000030 dolar seviyesini destek olarak test edebilir.