Shiba Inu Dünün En Düşük Seviyesinden Bu Yana %37 Artarken Bitcoin %5 Oranında Toparlandı

Shiba Inu Dünün En Düşük Seviyesinden Bu Yana %37 Artarken Bitcoin %5 Oranında Toparlandı

Ardışık iki günlük fiyat düşüşünden sonra, bitcoin bir miktar zemin kazandı ve 36.000 dolar civarında bulunuyor.  Son birkaç gün, birincil kripto para birimi için o kadar da iyi gitmedi.

Bitcoin geçtiğimiz günlerde hızla değer kaybetmeye başladı ve bir gün sonra 38.000 dolara düştü. Bu, Ağustos ayının başından bu yana en düşük fiyat noktası oldu.

Bu kendi başına dik bir düzeltme olsa da, ayılar piyasadaki hakimiyetlerini sıkılaştırdı. Sonuç olarak, BTC 4.000 dolar daha düştü ve yaklaşık 34.000 dolara geriledi. Öte yandan bu, Temmuz sonundan bu yana en düşük fiyat noktası oldu.

O zamandan beri BTC yaklaşık 2.000 dolar ekledi ve şu anda 36.000 dolar seviyesinde bulunuyor. Bununla birlikte, piyasa değeri hala 700 milyar doların çok altında bulunuyor.

Altcoinler, son birkaç gün içinde büyük fiyat düşüşleriyle BTC’den bile daha kötü performans gösterdi. Yine de çoğu altcoin günlük ölçekte yeşil durumda.

Ethereum iki gün içinde yaklaşık 1.000 dolar düştü ve 2.300 dolara geriledi. Şimdi ise ETH 200 dolardan fazla değer kattı ve 2.500 doların üzerinde oturuyor. Daha benzer kazançlar Ripple ve Solana’dan geliyor.

Öte yandan Binance Coin, Cardano, Polkadot, Dogecoin ve MATIC’in her biri yaklaşık %10 toparlandı. Günlük ölçekte Terra (%20), Avalanche (%13) ve Shiba Inu’dan (%21) daha fazla kazanç geliyor. SHIB, dünün en düşük seviyesinden bu yana yaklaşık %40 arttı.

Nihayetinde, kripto para piyasa değeri dünün en düşük seviyesinden bu yana 130 milyar dolar arttı ve şu anda yaklaşık 1,7 trilyon dolar.