Shiba Inu, Carolina Hurricanes Tarafından Kabul Edilecek

Shiba Inu, Carolina Hurricanes Tarafından Kabul Edilecek

Carolina Hurricanes sözcüsü yılın en iyi performans gösteren kripto para birimi Shiba Inu‘nun mevcut ödeme seçenekleri arasında olacağını doğruladı.

Kuzey Carolina merkezli profesyonel bir buz hokeyi takımı olan Carolina Hurricanes, BitPay ile ortaklaşa e-ticaret platformlarında kripto ödemelerini kabul edecek. Kripto meraklısı Caniacs, çeşitli ticari ürünler satın alabilecek.

BitPay, Aralık ayı başlarında en sıcak meme parası için destek ekleyerek, büyük bir benimseme baskısı sağladı.

Önde gelen kripto ödeme işlemcisi ayrıca Bitcoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, Wrapp Bitcoin, Ether ve çeşitli stabilcoinleri de destekliyor.

Carolina Hurricanes Başkanı Don Waddell, Canes hayranlarının alışveriş deneyimini iyileştirmek ve ekibi kripto topluluğunun bir parçası haline getirmek için kripto ödemelerinin eklenmesi dışında:

BitPay ile ortaklık kurarak, hızla büyüyen kripto para piyasasında varlık gösterebiliyor ve hayranlarımıza daha fazla ödeme esnekliği sağlayabiliyoruz.

dedi.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Justin Sun’a İsviçre’de Dokunulmazlık Var!

Shiba Inu’nun kabulü hız kazanmaya devam ediyor

U.Today tarafından bildirildiği üzere, bilgisayar e-mağazası Newegg, Aralık ayı başlarında bir ödeme seçeneği olarak Shiba Inu’yu ekledi.

Dünya çapında iki milyondan fazla oteli destekleyen kripto odaklı bir seyahat şirketi olan Travala, müşterilerinin bu ay SHIB ile ödeme yapmasına da izin verdi.

Sinema devi AMC, 2022’nin başlarında meme kripto para birimini kabul etmeye başlama yolunda ilerliyor.