Shiba Inu, BitPay Aracılığıyla New York Merkezli Mücevher Koleksiyonu Tarafından Kabul Ediliyor

Shiba Inu, BitPay Aracılığıyla New York Merkezli Mücevher Koleksiyonu Tarafından Kabul Ediliyor

Ödeme hizmeti sağlayıcısı BitPay, New York merkezli bir mücevher koleksiyonu olan SuperJeweler’ın artık BitPay aracılığıyla Shiba Inu dahil olmak üzere kripto para birimlerini kabul ettiğini duyurdu.

BitPay, Shiba Inu’nun yanı sıra Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Wrapped Bitcoin ve beş USD stabilcoin (BUSD, DAI, GUSD, USDP ve USDC) gibi önde gelen kripto para birimlerini destekliyor.

Bu, Shiba Inu sahiplerinin artık Sevgililer Günü öncesinde New York merkezli mücevher koleksiyonu tarafından sunulan elmasları, yüzükleri ve diğer mücevherleri satın alabilecekleri anlamına geliyor. 

SHIB topluluğu ayrıca 14 Şubat saat 14:00 CST’de yapılması planlanan SHIB severlerin V-Day yakma partisi için ciddi bir şekilde hazırlanıyor.

BitPay, 2011 yılında piyasaya sürülen dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para ödeme hizmeti sağlayıcısı olarak bilinmektedir.

Şirket, Bitcoin henüz başlangıç ​​aşamasındayken finans sektörünü değiştirmek için yola çıktı ve ödemeleri dünya çapında daha hızlı, daha güvenli ve daha ucuz hale getirdi.

Aralık 2021’de BitPay, Shiba Inu‘nun cüzdan uygulamasına entegrasyonunu duyurdu ve böylece SHIB’yi depolamaya, satın almaya, takas etmeye ve harcamaya izin verdi.