Shiba Inu Balinası Neredeyse 500 Milyon Dolar Değerinde Token Aktardı

Shiba Inu Balinası Neredeyse 500 Milyon Dolar Değerinde Token Aktardı

WhaleStats izleyicisinde görünen işleme göre, “Hulk” olarak etiketlenen bir Shiba Inu balinası kendi fonlarını başka bir cüzdana aktardı. Sadece bir işlem 470 milyon dolardan fazla değerdeydi.

Büyük transfer

İşlem, dün “Hulk” isimli balinaya ait cüzdanın neredeyse tüm fonlarını başka bir cüzdana taşıdığı ve kendisine sadece 4 milyon dolar değerinde token bıraktığı zaman SHIB‘nin blok zincirinde görüntülendi.

“Hulk’un” fonlarının çoğunu alan yeni cüzdan şu anda 470 milyon dolardan fazla Shiba Inu tokenin elinde tutuyor. Fonları alan ikinci cüzdanın, 470 milyon dolarlık işlem dışında herhangi bir işlem almaması veya göndermemesi nedeniyle yalnızca elde tutmak için oluşturuldu tahmin ediliyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: XRP Yaratıcısı Chris Larsen, Bitcoin Madencilerini İş Kanıtı’ndan Uzaklaşmaya Teşvik Etmek İçin Strateji Önerdi

Daha önce neredeyse yarım milyar değerinde Shiba Inu tutan ilk cüzdan, birkaç bin token değerindeki daha küçük Shiba Inu işlemleri de dahil olmak üzere sürekli olarak çeşitli işlemler alıyor.

“Hulk” cüzdanı kim olabilir?

Ağın ademi merkeziyetçiliği nedeniyle cüzdanın sahibini belirlemek son derece zordur, ancak bazı kullanıcılar ve Shiba Inu topluluğu üyeleri, cüzdanın daha sonra işlemleri başlatmak için çok sayıda token satın alan bir kripto para birimi değişimine bağlı olabileceğini varsaydılar.

Hatta bazı kullanıcılar, büyük satın almanın, daha önce kripto topluluğu tarafından geniş çapta onaylanan ünlü meme tokeninin listesini yayınlayan Robinhood ticaret uygulaması tarafından yapıldığını varsaydılar.

Yazım sırasında, SHIB belirteci, piyasadaki günlük büyümenin %2’si ile 0.000034 dolardan işlem görüyor.