Shiba Inu Balinaları Düşen Fiyatlara Rağmen Bir Haftada 100 Milyar SHIB Tokeni Topladı

Shiba Inu Balinaları Düşen Fiyatlara Rağmen Bir Haftada 100 Milyar SHIB Tokeni Topladı

Son zamanlarda kripto evreninde bir belirsizlik ortamı oluştu ve Shiba Inu, fiyatta bir dezavantaj yaşayan birçok kripto arasında yer alıyor.

Ancak, bu özel token söz konusu olduğunda, balinalar harekete geçmek için tam o anı bekliyor gibi görünüyor. Kriptonun ticaret hacmine hızlı bir bakış, ayılar piyasayı tehdit ederken bile aktivitede önemli bir artış olduğunu ortaya koyuyor.

Görünüşe göre Shiba Inu yatırımcıları daha fazla token biriktirebilmek için fiyatın düşmesini bekliyorlar. Gerçekten de, bu stratejiye, bu sektörde bulunan hiç kimseye yabancı değil. Tempolu yatırımcılar, bir kriptonun fiyatı, gelecekteki bir yükseliş vaadi ile geri çekildiğinde, biriktirme eğilimi gösterirler. Şu anda Shiba Inu topluluğunda olan şey bu.

Haftada, SHIB biriktiren en önemli varlıklardan biri Medical Startup. Geçtiğimiz günlerde bildirdiğimiz üzere Kanada’daki sağlık verilerine odaklanan şirket, yaklaşık 1,5 milyon dolar değerinde 31 milyar Shiba Inu biriktirdiğini açıklamıştı. Ayrıca yakında kendileri ve sağlık sektöründeki ortakları tarafından kullanılmak üzere SHIB’yi benimseyeceklerini duyurdular.

Balina izleyiciler tarafından ortaya çıkarıldığı üzere, ‘Gimli’ adlı popüler bir Eter balinası olan WhaleStats, bugün 28 milyar SHIB tokeni biriktirmek için muazzam bir meblağ kullandı ve balinanın toplam SHIB zulasını yaklaşık 1,2 trilyon Shiba Inu tokenine getirdi. Bu hafta daha hareketli yeni yatırımcıların da SHIB’i portföylerine ekledikleri fark edildi.

Shiba Inu’nun Geleceği Nasıl?

Şu anda kripto fiyatı biraz ucuz olsa da, çok sayıda devam eden birikimin çok kolay bir şekilde FOMO’ya yol açabileceği ve fiyatla birlikte talebin arttığını görebileceği açıktır. Şu anda SHIB, 24 saatlik %6’lık bir kayıp ve %5’lik 7 günlük bir fiyat girişi ile 0.000041$ civarında işlem görüyor.

SHIB şu anda kripto sıralamasında 13. sırada yer alıyor ve Avalanche’a (12. konum) bir milyar dolardan daha az bir piyasa değeri ile biraz yol veriyor gibi görünüyor. Sadece bekleyip bundan sonra ne olacağını görebiliriz.