Shiba Inu, Balina Cüzdanlarındaki En Güçlü Pozisyonlardan Biri Oldu

Shiba Inu, Balina Cüzdanlarındaki En Güçlü Pozisyonlardan Biri Oldu

Shiba Inu tokeni, kripto para piyasasında hem yerel boğa hem de ayı döngüleri sırasında balinalar arasında en popüler token oldu.

WhaleStats’a göre, hem Bitcoin hem de altcoin piyasalarında mevcut düşüş devam ederken Shiba,  balina seviyesine sahip adreslerdeki güçlü konumunu koruyor.

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanındaki toplam balina varlıklarına göre, Shiba  Inu şu anda tutulan 2 milyar dolarlık token ile balinalar arasında hala en büyük pozisyon olmaya devam ediyor.

Varlıkların USD değeri aynı kalırken, balinalar arasındaki yüzde (veya baskınlık) önemli ölçüde azaldı. Şu anda, Shiba Inu holdingleri %8 baskınlıkta kalırken, daha küçük tokenler, SHIB’e yaklaşan tüm varlıkların %7,89’unu oluşturuyor.

Market performansı

Ne yazık ki yatırımcıları için Shiba Inu güvenli liman varlığı haline gelmedi ve değerinin yaklaşık %15‘ini kaybetti.  Genel olarak piyasaya kıyasla, SHIB tokeni, diğer köpek temalı kripto paralar gibi en çok kaybedenler arasında yer aldı.

Shiba Inu Günlük Grafik
Kaynak: TradingView.com 

Shiba Inu, güçlü bir düzeltmeden sonra son zirvesinden itibaren toplam %66 kayıpta bulunuyor. Haftanın başında piyasada hızlı ve beklenmedik bir ralli başladı ve bu da token fiyatının %40 kısa vadeli tırmanışına yol açtı. SHIB tokeni şu anda %15 negatif performans  ile 0.00003453 dolardan işlem görüyor.