SHIB Yatırımcılarının Önümüzdeki 24 Saat İçinde Nelere Dikkat Etmesi Gerekiyor?

SHIB Yatırımcılarının Önümüzdeki 24 Saat İçinde Nelere Dikkat Etmesi Gerekiyor?

Piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden biri olan SHIB, son zamanlarda büyük ilgi toplamayı başardı. Ekim’deki son %1200 artışı da bu ilgiyi tetikledi.

Meme kripto paraları, çoğu zaman, daha geniş piyasa trendlerinden yararlandı. Geçmişten birkaç örnek de bunu kanıtlar nitelikte. En iyi kripto paraların çoğu ralli yaptığı son 24 saatte bile, SHIB onların adımlarını takip etmekte tereddüt etmedi.

Cuma günü %20′den fazla pompalanmasının ardından SHIB’nin önceki yüksek seviyelerine yeniden ulaşması daha olası görünüyor.

SHIB’nin yolundaki engeller

SHIB’nin ileriye dönük kısa vadeli fiyat tablosunda yeşil mumları kaydetmeye devam etmesi oldukça zor olacaktır. Çünkü kötümser bir yatırımcı hissiyatı hakim.

Bu analiz sırasında, neredeyse tüm borsalardaki fonlama oranı eğrisi güneye doğru gidiyordu. Genellikle, pozitif bir fonlama oranı, iyimser yatırımcı hissiyatına ışık tutarken, negatif bir oran, toplu düşüş hissinin altını çizer.

Duyarlılık genellikle herhangi bir trendi daha ileriye götürmede kilit bir rol oynar. Bununla birlikte, son zamanlarda SHIB için işlerin nasıl ortaya çıktığına bakıldığında, bu altcoin yükseliş trendini uzun süre devam ettirecek gibi görünmüyor.

SHIB’nin ”OI” eğrisi de yazı yazılırken güneye doğru gidiyor gibiydi. Yüksek bir Açık Faiz, genellikle türev yatırımcıların spekülatif ilgisinin oluşmasına karşılık gelir. Paralel olarak ekosisteme ek para aktığını da gösterir. Mevcut eksik seviyelere bakıldığında, türev yatırımcılarım bu noktada bu coine pek ilgi göstermediği söylenebilir.