Altcoin Haberleri

SHIB ve BNB İçin Sırada Ne Var? Bu Haberler Etkili Olacak Mı?

SHIB ve BNB fiyatları dalgalı kripto piyasasında toparlanmakta zorlanıyor. Haziran ortası ile Ağustos ortası ortasında büyük bir yükselişe şahit olan yatırımcılar, artık bu kazanımların neredeyse büsbütün silindiği acı gerçeğiyle boğuşuyor. Son duyurular trend değişimi için kâfi olacak mı? Cevaplayalım…

Shiba Inu (SHIB) fiyatı balina birikimiyle ivme kazanıyor

SHIB fiyatı yılın büyük bir kısmında düşük performans sergiledi. Göğüs token, Temmuz/Ağustos aylarındaki en düşük düzeylerine tehlikeli bir biçimde yaklaştı. Tahliller, SHIB’in yaz yükselişi sırasında elde ettiği kazanımların %70’inden fazlasından vazgeçtiğini gösteriyor.

Bu sıkıntı vakitte, yatırımcıların dikkatini çeken dikkate kıymet bir gelişme yaşandı. IntoTheBlock’tan alınan datalara nazaran, balinalar SHIB rezervlerini kayda kıymet bir halde artırıyor. Balina dinamiklerindeki bu değişim nitekim de Shiba Inu ekosisteminde değerli bir gelişmedir. SHIB fiyatının gidişatını etkileme potansiyeline sahip.

Yukarıdaki grafikte sunulan datalar, SHIB yatırımcılarının sayısında %77’lik çarpıcı bir artış olduğunu gösteriyor. Bu artış, SHIB için daha geniş bir iştirak oranını temsil ediyor. Birebir vakitte, Shiba Inu projesine olan ilginin ve iştirakin arttığını gösteriyor. Bu da yenilenen optimistlik ve potansiyel fiyat değerlemesi için katalizör misyonu görüyor.

SHIB fiyatı için sırada ne var?

Bu ortada Shiba Inu’nun mukadderatı kısa vadede belirsizliğini korurken, balinaların artan ilgisi kıssaya bir entrika ögesi katıyor. SHIB fiyatı şu anda piyasa bedeline nazaran 16.sırada 0.000007596 dolardan süreç görüyor. Kısa vadeli fiyat hareketleri büyük ölçekte piyasa genelinin gidişatına bağlı olacak.

BNB Coin, 200 dolar tehlikesiyle karşı karşıya

Tıpkı SHIB üzere, Binance Coin (BNB) fiyatı son haftalar önemli düşüş sergiledi. Yalnızca iki ay içinde üçüncü defa genel direncinden geri döndü. Bu aşağıya yanlışsız gidişat, birleşen iki trend çizgisi içinde hapsolmuş azalan tepeler ve çukurlarla karakterize edilen bir teknik indikatör olan düşen bir kama formasyonu inşa etti.

BNB şu anda 214 dolar bölgesinde süreç görüyor. 31 Ağustos’ta BNB fiyatı kritik 220 dolarlık mahallî dayanak düzeyinin altına düştü. Bu durum daha fazla düşüş hareketi ihtimalinin sinyalini verdi. Fakat piyasadaki hakim belirsizliğin ortasında BNB’nin fiyatı yatay istikamet değiştirerek hem alıcıları hem de satıcıları kararsız durumda bıraktı.

Genellikle çapraz bitiş formasyonu olarak anılan düşen kama formasyonu, hakim düşüş evresindeki potansiyel bir tükenme sinyalidir. Potansiyel bir trendin bilakis çevrileceğine işaret eder. 220 doların altındaki son kırılma sürdürülemezse, bu durum alıcıların genel dirence meydan okumasının kapısını açacak.

BNB fiyatının geri dönüş potansiyeli

Önemli bir gelişmeyle PancakeSwap (CAKE), kripto para ekosisteminde değerli bir kilometre taşına ulaştı. Glebk.eth tarafından yapılan bir gönderiye nazaran PancakeSwap’in aylık geliri son 30 günde BNB Chain’in gelirini geçti. Shibarum SHIB fiyatına takviye olurken, PancakeSwap’de BNB’ye ivme sağlıyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Binance etrafındaki son davalar ve Fud haberleri, BNB fiyatını baskı altında bıraktı. Buradan gelecek olumlu haberlerde yeni alıcıları çekmede tesirli olacak.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu