Altcoin HaberleriHaberler

SHIB Token Bir Hafta içinde %1946.11 arttı

SHIB token son 24 saatte %123.63 artarak istisna olduğunu kanıtladı. Bir hafta içinde, SHIB token etkileyici bir şekilde% 1946.11 oranında arttı.

SHIB, SHIBA INU ağının yerel belirtecidir. ShibaSwap merkezi olmayan borsada listelenip teşvik edilen ilk ERC-20 jetonudur. Coini listesine dahil eden Binance kripto borsası, SHIB token konusunu detaylandırdı ve şunları söyledi:

“SHIBA INU (SHIB), merkezi olmayan topluluk inşasında bir deneydir ve Dogecoin’e benzer başka bir kripto paradır.”

SHIB, merkezi olmayan finans piyasasının büyük adımlar attığı ve katlanarak büyüdüğü Ağustos 2020’de resmen faaliye geçti.

SHIB token kurucusu Ryoshi, toplam 1.000 trilyon SHIB yayınladı. Jetonların % 50’si likidite sağlamak için Uniswap’e kilitlendi , kalan% 50 ise Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e tahis edildi .

SHIB token kripto para borsalarında listelenmeye başlandı

SHIBA INU sırasıyla 8, 9 ve 10 Mayıs’ta OKEx, Huobi Global ve Binance’de piyasaya sürüldü. Kripto para birimi, kripto sektöründe çok hızlı bir şekilde popüler hale geldi.

SHIB, nispeten düşük fiyatı sebebiyle, ‘Doge Katili’ olarak da biliniyor ve Dogecoin yatırımcılarını cezbediyor.

SHIB’nin bu kadar kısa sürede bu kadar yükselmesinin nedenleri arasında, milyarder Elon Musk‘ın Dogecoin’i onaylaması yatıyor.

Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap‘in en iyi 20 sıralamasına girdi ve şu anda 17. sırada yer alıyor. İçeriğin yazıldı esnada, SHIB 0.00003225 Dolar’dan işlem görüyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu