Altcoin Haberleri

SHIB, Aptos ve 9 Altcoin İçin Son Dakika: Ortaklık ve Daha Fazlası!

Her ne kadar kripto para piyasalarında kripto kışı devam etse de bu altcoin’ler büyümeye devam ediyor. Son olarak SHIB, Aptos ve bu altcoin projeleri yeni gelişmelerini duyurdu. Kriptokoin.com olarak, başta Shiba Inu ve Aptos olmak üzere altcoin’lerdeki gelişmeleri sizlere aktarıyoruz.

Hızla büyüyen SHIB artık bu lüks otelde ödeme formülü olarak kabul edilecek

Otel, uçuş ve aktiflik rezervasyonu için Shiba Inu (SHIB)’yu tercih edenler artık 25 dolarlık seyahat kredisi alabilecekler. Travala tarafından sağlanan bilgilere nazaran, Aralık 2021’de tanınan göğüs coin için dayanak eklendi. Travala, çeşitli kripto para üniteleriyle dünya çapında iki milyondan fazla otel rezervasyonu yapmayı mümkün kılmaktadır. 8 Kasım tarihinde Travala, SHIB’le beş yıldızlı lüks otel “W Dubai” de rezervasyon yaptırabileceğini açıkladı.

Bununla birlikte, Japonya merkezli kripto borsası BitPoint Japan, SHIB’i 30 Kasım 2022’de listeleyeceğini duyurdu. BitPoint Japan tarafından yapılan açıklama şunlara yer verilmektedir:

30 Kasım 2022’den itibaren SHIB ticaret süreçlerine başlayacağımızı size bildirmek isteriz.

Borsa, Shiba Inu’yu 30 Kasım’da ticaret için resmi olarak listeleyecek. Akabinde borsa, Japonya’da köpek temalı göğüs coin’i destekleyen birinci kripto para borsası olacağını kaydetti. Lakin BitPoint, resmi olarak Shiba Inu’yu hangi süreç çiftlerinde listeleyeceği belirtmedi.

Bu altcoin projesi AllianceBlock’ta listeleniyor

DUA Token yakın vakitte AllianceBlock Fundrs platformunda listelendi. Bunun yanı sıra borsa tarafından sağlanan bilgilere nazaran özel satışları artık açık. Sonuç olarak AllianceBlock tarafından paylaşılan tweet ise aşağıdaki üzeredir.

Binance yeni bir duyuru yayınladı

Önde gelen kripto para borsası Binance genel bir duyuru yayınladı. Son olarak yapılan duyuruda şu tabirlere yer veriliyor:

Burada ismi geçen eserler ve hizmetler bölgenizde mevcut olmayabilir. Binance Simple Earn, FIL Locked Staking’lerini piyasaya sundu. Kazanım sağlamak için FIL Locked Staking (Kilitli Staking) aboneliklerinizi 24 Kasım 2022 TSİ 15:00 prestijiyle tamamlayın.

  • Abonelik Biçimi: Birinci gelen alır aslına nazaran olacaktır.
  • Ödül Hesaplama Devri: Locked Staking aboneliğinizi tamamladığınız gün saat TSİ 03:00’de abonelik mühletinin sonuna kadar.
  • Ödül Ödeme Müddeti: Günlük olarak.

Dikkat çeken proje Aptos yeni duyuru yayınladı

Aptos, merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulama platformu Aptozeum’un Aptos Testnet üzerinde konumlandırıldığını duyurdu.

Aptos Insights Twitter hesabı üzerinden paylaşım gerçekleştirdi. Birinci iştirakçilerin kazanım sağlama talihine sahip olabileceği belirtilmektedir. Ayrıyeten Aptos Insights, tweet’te nasıl kazanım sağlanacağını listeledi.

KyberSwap, Lido Finance ile paydaşlık duyurdu

KyberSwap ve Lido Finance’dan yeni duyuru. Paydaşlık öncesi Polygon, Arbitrum ve Optimism’de stMATIC ve wstETH likiditesini getirmek için iştirak kurdu. Ayrıyeten bu iştirakin tüm Lido havuzlarında kayda paha 15 milyon dolarlık günlük süreç hacmiyle başarılı olduğu aktarılmaktadır.

Klaytn (KLAY) da Aptos üzere merkeziyetsiz alanda genişlemeye başlıyor

Klaytn (KLAY), merkeziyetsiz idare portalı Klaytn Square’in beta sürümünü başlattı. Projenin Aptos üzere merkeziyetsiz alanda projelere tartı vermesi dikkat çekiyor. Klaytn blockchain, Klaytn Vakfı tarafından paylaşılan resmi açıklamada şunlara yer veriliyor:

Yönetim düzeneği Klaytn Square beta modunda hizmete girdi.

LUNA’da da gelişmeler var, Aptos üzere yükseliş yaşayabilir mi?

Terra (LUNA) uzun bir müddettir dar bir aralıkta süreç görüyor. Mayıs ayında yaşanan kriz projeye önemli ziyan verdi. Luna 2.0 ile piyasaya sürülen altcoin için, yeni günde ise değerli bir gelişme yaşanmaktadır. Genesis dağıtımlarının akabinde birinci LUNA Coin açılımı bu sabah itibariyle gerçekleştiriliyor.

Buna bağlı olarak mevzu hakkında açıklamalar ise Terra’nın resmi hesabında yapıldı:

Topluluğun Mayıs ayında oyladığı Genesis LUNA airdrop programına nazaran, Luna Coin sahipleri, 24 Kasım 2022’de TSİ 09:00’da hak kazanmaya başlayacak.

XT.COM, bu altcoin’i listeliyor

Dünyanın toplumsal içerikli birinci ticaret platformu olan XT.COM, bu altcoin projesini listeliyor. Yapılan açıklamada şunlara yer verilmektedir:

TRI’nin Ana Bölge’de yer alan platformda listelendiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. TRI/USDT ticaret çifti, 23 Kasım tarihi TSİ 13:00’den bu yana süreç görmektedir.

Bithumb, GameFi Project ArchLoot’un yönetişim altcoin’ini listeliyor

BNB Chain üzerine şurası GameFi projesi olan ArchLoot’un altcoin’i listeledi. Yönetişim token’ı ALT’nin kripto para borsası Bithumb’ın KRW ve BTC piyasasında 23 Kasım’dan itibaren süreç görmeye başladığı aktarılmaktadır.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu