HaberlerKripto Para Haberleri

Senatör Ted Cruz, Kripto’nun ABD Senatosu’nda “Sıkıştığını” Söyledi

Senatör Ted Cruz, kripto paranın “bozulduğunu” iddia etti ve mevzuatın orijinal metniyle devam etmenin, kripto para birimi endüstrisine potansiyel olarak “milyarlarca dolarlık zarar verebileceğini” de sözlerine ekledi.

Müzakereler hala devam ediyor gibi görünse de, Coin Center‘ın yönetici direktörü Jerry Brito, yasa tasarısının kısıtlayıcı maddelerinin değiştirilmesi için sadece “küçük bir şans” olduğunu söylüyor.

Senatör Patrick Toomey, Ron Wyden ve Cynthia Lummis tarafından öne sürülen düzenleme ile endüstriyi kurtarmak için birkaç değişiklik önerildi.

Tartışmalı vergi hükmünü ortaya atan Senatör Rob Portman, madencileri, stakerları, yazılım ve donanım geliştiricilerini kapsamayacağını açıkladı.

Bununla birlikte, kripto para dostu senatörler, değişiklik oylamasının Salı sabahı erken saatlerde yapılması gerektiğinden, yeterli zamana sahip olmayabilir .

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu