HaberlerKripto Para Haberleri

Senatör Toomey, ABD Altyapı Yasasının Uygulanamayacağını Söyledi

Senatör Pat Toomey, iki partili altyapı yasasındaki kripto vergilendirmesine ilişkin ifadeyi uygulanamaz olarak nitelendiriyor.

Pennsylvania Senatörü Pat Toomey, iki partili altyapı yasasındaki kripto para vergilendirmesine ilişkin ifadeyi işe yaramaz olarak nitelendiren ve bir değişiklik önereceğini söyleyen bir bildiri yayınladı.

Gelişmeler

  • Yapılan açıklamada, Pennsylvania ABD Senatörü Pat Toomey iki partili altyapı tasarıyı eleştirdi. Toomey, Kongre’ye acele karar vermemesini ve sonuçları tam olarak anlaşılmadan aceleyle tasarlanmış bir vergi rejiminin uygulanmamasını tavsiye etti.
  • Senatör, “metnin uygulanamaz” olduğunu söyleyecek kadar ileri gitti. Birincil eleştirisi, madencileri, doğrulayıcıları ve diğer hizmet sağlayıcıları gereksiz yere kapsayabilecek bir komisyoncunun aşırı geniş tanımıyla ilgiliydi.
  • Bu finansal olmayan aracı kuruluşların, bir tüketicinin varlıklarının kontrolünü ele geçirmediğini veya kimlikle ilgili bilgileri kaydetmediğini söylüyor.
  • Toomey, metni daha düzgün hale getirecek bir değişiklik sağlayacağını söyleyerek konuşmalarını bitirdi. Bununla ilgili bir tarih vermemiş olsa da, iki partili altyapı tasarısının yakında gerçekleşmesi muhtemel.
  • Biden yönetimi, maliyetin bir kısmını dengelemek için kripto pazarını vergilendireceğini söylediğinden, tasarı son zamanlarda kripto dünyasında manşetlere taşındı.
  • IRS, vergilendirmeyi uygulamak için çalışırken, yetkililerin sabit paralardan merkez bankası dijital para birimlerine (CBDC) ve merkezi olmayan finansa ( DeFi ) kadar her şey hakkında söyleyecek çok şeyi var.
Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu