Blockchain HaberleriHaberler

Sekuritance, Blockchain İşlemlerinde Halkın Güvenini Artırmak İçin Hazırlanıyor

Sekuritance , blok zinciri ortamının ana akıma daha da yaklaşmasına yardımcı olabilecek türünün tek örneği bir proje

Kripto paraların ademi merkeziyetçiliğe vurgu yapan doğası, şu ana kadar herhangi bir düzenleyici kurumdan yoksundur.

Seküritans şirketi, kripto paraların geleneksel finansal sisteme girip çıkmasından dolayı er ya da geç bir standart benimsemek zorunda kalacağını ve bu uyumluluğu sağlayacağını söylüyor.

Sekuritance: Tek Noktadan Uyumluluk ve Yasal Düzenleme Mağazası

Sekuritance , blockchain ortamının ana akıma daha da yaklaşmasına yardımcı olabilecek düzenleyici teknolojide (RegTech) türünün tek örneği bir proje olarak lanse ediliyor.

Bu yeni platform, herhangi bir kullanıcının mevzuata uygunluğu sağlamasına, programları ve sorguları izlemesine imkan sağlayan geniş bir hizmet yelpazesini tek bir yerde sunacak.

Herkes Sekuritance’ı uçtan uca siber risk değerlendirmelerini, blok zinciri cüzdan adres kontrollerini, kart işleme MFA kontrolleri işlemlerini yürütmek için kullanabilir.

Başka bir deyişle, birkaç tıklama ile herhangi bir blockchain işlemine saygınlık kazandırabilecek tek platform denilebilir.

Yeni proje güvenlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak oluşturuldu. Platformun kripto para birimi ise SKRT olarak karşımıza çıkıyor. SKRT bir ERC-20 tokenidir ve blok zincirindeki fikir birliğine dayalı mekaniği kullanır.

SKRT’nin görevi, düzenleme teknolojisi ile ilgili verileri ve ödemeyle ilgili doğrulama hizmetlerini işlemek ve bunlara giriş yapmaktır.

Her şey akıllı sözleşmeler aracılığı ile yapılır. Şirket yakında Ethereum Enterprise Alliance saflarına da katılacak.

Blok zincirlerindeki uyum sorununu çözmenin pek çok yolu olsa da Sekuritance, dolandırıcılık, işlem izleme ve kara para aklamayı önleme doğrulamasını tek bir çatı altında getiriyor.

Kullanılan teknoloji herhangi bir belirli blok zinciriyle bağlantılı değildir. Bu sebeple blok zincirinden bağımsızdır. Böylece herhangi bir genel protokolde olduğu kadar özel veya kısıtlı protokollerde de çalışabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu