Bitcoin HaberleriHaberler

Guggenheim’dan Scott Minerd, BTC’nin 15 Bin Dolara Kadar Geri Çekilebileceğini Düşünüyor

Scott Minerd'e göre, Bitcoin, kripto piyasasının belirsizliği nedeniyle 15.000 dolara düşebilir.

Guggenheim Partners’ın küresel CIO’su Scott Minerd, BTC’nin 15.000 dolara düşebileceğini tahmin etti. Piyasanın mevcut durumu oldukça belirsiz olduğu için kripto piyasasına yakında yatırım yapmayı planlamadığını da sözlerine ekledi.

Guggenheim Partners’ın küresel baş yatırım sorumlusu Scott MinerdBloomberg’le yaptığı bir röportajda, Bitcoin’in fiyatı için oldukça şüpheci açıklamalarda bulundu.

[affiliate_news2 id=”4211″]

Üst düzey yönetici, kripto para piyasasının son zamanlarda çok dalgalı olduğu konusunda uyardı ve BTC’nin dün yaklaşık 29.500 dolara düşmesinin son olmayacağını vurguladı:

“Destek seviyesi gerçekten zor bir şekilde test ediliyor. 29.500 dolar civarındaki düşüş yanlış bir arıza olabilir ama ben öyle düşünmüyorum. Bence bundan çıkacak daha fazla hava var ve nihayetinde 15.000 Dolar civarında bir seviyeye varacağız”

Minerd, halihazırda birincil kripto para birimi ile rekabet etmeye başlayan birçok yeni dijital para olduğuna inanıyor. Ona göre, bu faktörler BTC’nin dezavantajlarını belirleyecek.

Üst düzey yönetici, BTC’ye yakın zamanda yatırım yapma planı olmadığını açıkladı. Ancak fiyat hareketini yakından izleyeceği ve nihayetinde duruşunu değiştireceği için opsiyonu tamamen reddetmedi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu