Savage IDO, 15 Aralık’ta OccamRazer ve FantomStarter’da Başlatılacak

Savage IDO, 15 Aralık’ta OccamRazer ve FantomStarter’da Başlatılacak

Dijital içerik için dünyanın ilk karbon nötr NFT pazarı olan Savage, FantomStarter ve OccamRazer aracılığıyla ilk IDO‘sunu başlatmaya hazırlanıyor.

Savage, Hollywood standartlarına uyan yüksek kaliteli video ve fotoğraf dijital içeriğine odaklanan, topluluk odaklı ve çevre dostu ilk NFT pazarlarından biri olarak faaliyet gösteriyor.

Platform, National Geographic, Tesla, Amazon, Microsoft ve Samsung gibi dünyanın en büyük şirketlerinde önemli kariyerlere sahip deneyimli blok zinciri ve kripto para birimi endüstrisi uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından kuruldu.

Ek olarak proje, Fakülte Grubu gibi ödüllü kuruluşlar tarafından da destekleniyor. Savage NFT pazarı, dijital içeriklerinden kolayca para kazanabilecek yedi milyardan fazla potansiyel yaratıcı için yıkıcı bir etki yaratacak blok zinciri teknolojisini uygulayarak stok görüntü endüstrisinde devrim yaratmayı dört gözle bekliyor.

Proje, Amazon, Samsung, TCL ve diğerleri gibi büyük şirketler için içerik direktörü olarak çalışmış olan Luke Neumann gibi endüstri profesyonelleri tarafından yönetiliyor. 

Şirket CFO’su Ben Weintraub, Panasonic, Adobe ve Universal gibi markalarla çalışıyor. Onun tecrübesiyle proje, yaratıcılık ve finans arasındaki boşluğu kapatabilir.