Sandbox Metaverse Alpha, Dört Yıllık Geliştirme Sürecinin Ardından 29 Kasım’da Piyasaya Sürülüyor

Sandbox Metaverse Alpha, Dört Yıllık Geliştirme Sürecinin Ardından 29 Kasım’da Piyasaya Sürülüyor

Animoca Brands’in sanal mülk ve oyun firması The Sandbox, Metaverse’inin bir bölümünü, bir oyna-kazan (P2E) Alpha etkinliği aracılığıyla ilk kez oyunculara açıyor. Ancak yalnızca bir avuç şanslı oyuncu bu deneyimin tadını çıkarabilecek.

Sandbox’ın sanal oyun dünyası, kullanıcıların Metaverse’de geçirdikleri zamandan kazan-kazan modeli aracılığıyla para kazanmalarını sağlar.

Oyuncular oyun içinde arazi satın alabilir ve NFT’ler oluşturabilir. Ek olarak çeşitli görevleri tamamlayarak Sandbox tokeni (SAND) elde edebilir. Ayrıca tokeni de stake edebilirler.

Firmanın 17 Kasım tarihli duyurusuna göre, etkinlik 29 Kasım’da 13:00 UTC’de başlayacak ve 20 Aralık’a kadar devam edecek.

Üç özel NFT sadece etkinlik sırasında mevcut olacak. Orta Çağ tarzı bir kapıyı, mavi ve siyah bir ejderhayı ve Sandbox Metaverse’de kullanılabilen bir uzun kılıcı tasvir edecekler.

Özel Alfa NFT’leri: Sandbox

Alpha Pass, etkinliğe 5000 kişiye tam erişim sağlayan bir NFT biletidir. Sandbox Arazi Sahiplerine üç haftalık bir süre boyunca günlük sosyal yarışmalar yoluyla 2.250 tane daha verilecek. Bu altın biletler, 29 Kasım ve 19 Aralık tarihleri ​​arasında OpenSea’nin ikincil piyasasında da satışa sunulacak.