HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Girişim Firması Sanctor Capital Lansmanını Duyurdu

Kripto para alanına odaklanan bir yatırım yönetimi şirketi olan Sanctor Capital, piyasaya çıktı.

Sanctor Capital‘in arkasındaki ekip, blockchain ve kripto para birimi endüstrisinde yeni bir yatırım yönetimi sunmayı hedefliyor.

Salı günü yayınlanan bir blog yazısında şirket, erken aşamadaki girişimlere yatırım ve mentorluk fırsatları sağlayarak kripto endüstrisindeki büyümeyi hızlandırma misyonunu açıkladı. 

Firmanın ortakları uzun zamandır kripto paraların ön saflarında yer alıyor. 2017 yılında Crypto Briefing’i kuran bir girişimci olan Han Kao‘ya, projede Ilya Abugov ve Jay Putera katıldı. 

Lansmanın duyurusunda Abugov, şirketin endüstrinin geleceği konusundaki vizyonunu ve Sanctor Capital‘in nasıl bir rol oynamayı planladığını paylaştı.

Kripto paraların artık gerçek dünyadaki yararlarına doğru ilerlediğini ve bu nedenle bugün yeni ürünler inşa edenlere yardımcı olabilecek bir danışman ağına ihtiyacı olduğunu açıkladı. 

Kripto Paraların Geleceği

Duyuruda ayrıca ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve merkeziyetçiliğin önümüzdeki yıllarda sektörün temellerini oluşturan büyük temalar olacağı da tartışıldı.

Blockchain’in  merkezi ve merkezi olmayan uygulamalar arasındaki bağlantının toplu kabulünü sağlamak için iyileştirilmesi gerektiği belirtildi. Ayrıca firma DeFi alanında daha fazla büyüme öngörüyor.

Yapılan duyuru blockchain geliştiricilerine yönelik bir açıklama ile sona erdi

“Bizim için önemli olan projenin misyoner kurucuları ve cüretkar bir fikri olması. Pazarları değiştiren ve bu çabaları desteklemek için ağımızın tüm gücünü geliştirmeye hazır teknolojiler arıyoruz. Bu sistem size uyuyorsa bize ulaşmaktan çekinmeyin. Yardım etmek için can atıyoruz.”

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu