HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Para Girişimi Roxe, Bakkt, Uphold, Venmo ve MoneyGram’dan En İyi Yöneticileri İşe Aldı

Üst düzey yöneticiler, dünya çapında daha ucuz ve daha hızlı ödemeler sağlamak için blok zinciri teknolojisini kullanan küresel ödeme ağı girişimi Roxe'a katıldı.

Roxe, 12 Ağustos’ta Medium’da yayınladığı bir blog yazısında, şirkette önemli pazarlama, ürün yönetimi, iş geliştirme ve yasal rolleri üstlenecek yeni işe alımlarının isimlerini açıkladı.

Firma, Esther Sun Jang, Yamini Sagar, Ahmed Elhenawy ve Shujah Awan’ın, büyük havale pazarlarına hitap eden şirketin ödeme ağının büyümesine öncülük etmek için Roxe’a katıldığını söyledi.

Roxe baş işletme yetkilisi Josh Li, “Esther, Yamini, Ahmed ve Shu, önde gelen markalarda sırasıyla tüketici pazarlaması, ürün yönetimi, ticari büyüme ve yasal uzmanlık konularında oldukça iyi bir performans gösterdi” ifadelerini kullandı.

Josh Li, konuşmalarının devamında ”Şirkete katılan yeni isimlerin geleneksel ve blok zinciri ödeme endüstrilerindeki başarıları, müşterilerimize olağanüstü değer katacak ve dünya çapında parayı daha akıllı hale getirme vizyonumuzu gerçekleştirmemize yardımcı olacak.” dedi.

Daha önce mobil ödeme hizmeti sağlayıcısı Venmo’nun strateji ve operasyon başkanı olarak görev yapan Jang, tüketicilere satın alımlarda anında nakit geri ödeme hizmeti sunan bir mobil ödeme uygulaması olan Roxe App‘in yeni pazarlama başkan yardımcısı olacak.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu