Altcoin HaberleriHaberler

Robinhood’un İşlem Gelirlerinin Dörtte Birini Dogecoin Oluşturuyor

Popüler ticaret uygulaması Robinhood, 2021’in ikinci çeyreğinde Dogecoin ticareti ile büyük bir kazanç sağladı. Yakın zamanda yayınlanan finansal sonuçlara göre, meme kripto para birimi şirketin toplam gelirinin %26‘sını oluşturuyor.

Robinhood, 2. çeyrekte kripto para ticaretinden 233 milyon dolar kazanmayı başardı ve bu da toplam işlem bazlı gelirindeki (565 milyon dolar) aslan payını temsil ediyor.

Kripto para çılgınlığı, şirketin hisse senedi ticaretine olan azalan ilgiyi dengelemesine yardımcı oldu. Robinhood, sadece hisse senedi ticaretinden 52 milyon dolar kazandı.

Robinhood’un gelirinin %17‘si ilk çeyrekte kripto para birimlerinden geldi . Dogecoin, toplam gelirin %34‘ünü oluşturdu.

Komisyonsuz ticaret uygulaması Temmuz ayı sonlarında halka açılmıştı. Zorlu bir başlangıçtan sonra şirketin hisseleri yükselmeye başladı, ancak bu yükseliş kısa sürdü.

 

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu