Altcoin HaberleriHaberler

Güney Kore’nin Lider Ödeme Hizmet Sağlayıcısı ile Ripple Ortaklık Kuruyor

Ripple ve GME Remittance Güney Kore ve Tayland arasındaki havale işlemlerini hızlandırmak için işbirliği yaptı.

Güney Kore’nin önde gelen şirketlerinden biri olan GME Remittance, Tayland’da hızlı ödemeleri etkinleştirmek amacıyla Ripple ile ortaklık yapacağını duyurdu.

Şirketin üst düzey yöneticilerinden biri olan Subash Chandra Poudel‘e göre, GME Remittance, RippleNet ağının bir parçası olarak, dünya genelinde hızla yeni havale koridorları açabilecek:

Ortağımız olarak Ripple’ı seçtik çünkü RippleNet ile 1-2 hafta içinde yeni ortaklarla yeni ülkelere giriş yapabiliyoruz. Bu, pazara sunma süresini önemli ölçüde kısalttı ve rakiplerimize kıyasla bize bir avantaj sağladı.

Tayland’ın en eski bankası ve uzun süredir Ripple ortağı olan Siam Commercial Bank, Güney Kore’den para transferleri almak için GME Remittance ile bağlantı kurdu.

Ripple, Güney Kore’de Coinone Transfer, Sentbe ve Hanpass gibi ortaklarla güçlü bir varlığa sahip ve bu varlığını her geçen gün büyütmeye devam ediyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu