Revolut, 15 milyon kullanıcılı bankacılık uygulamasına Shiba Inu’yu ekliyor

Revolut, 15 milyon kullanıcılı bankacılık uygulamasına Shiba Inu’yu ekliyor

Revolut, bankacılık uygulamasına merkezi olmayan meme token Shiba Inu’yu (SHIB) sessizce ekledikten sonra kripto para varlıklarını genişletiyor gibi görünüyor.

Gerçekten de, 15 milyondan fazla kullanıcısı olan fintech şirketi, kullanıcıların ticaret platformunda Shiba Inu token satın almasına olanak tanıyan bir işlevi hayata geçirdi.

Shiba Inu’yu satın alın. Kaynak: Revolut uygulaması

Shiba topluluğu, Revolut’un resmi Twitter hesabının kapak resmini değiştirdiğinde heyecanlandı. Kapak fotoğrafında Shiba Inu köpeği, bir dizüstü bilgisayarın önündeki ofis koltuğunda oturuyor.

Kanıtlar göz önünde bulundurulduğunda, Revolut App‘in ticaret platformuna Shiba Inu tokenini eklediği sonucuna varmak mantıklıdır. Ancak, resmi olarak duyurulması için neden bir karar alınmadığı hala belirsizliğini koruyor.

Şu anda, SHIB toplam piyasa değerine göre 14. sırada ve CoinMarketCap istatistiklerine göre gün içinde %5,64 artışla 0,00002938 Dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bunun yanında Shiba Inu kripto para biriminin piyasa değeri, 29 Ekim’de ulaştığı 41 milyar dolardan 16,1 milyar dolara geriledi.