Rekor Systems 1 milyon dolarlık trafik verisi mukavelesi imzaladı

Rekor Systems 1 milyon dolarlık trafik verisi mukavelesi imzaladı

COLUMBIA, MD – Gelişmiş karayolu istihbarat teknolojisiyle tanınan Rekor Systems, Inc. (NASDAQ:REKR), Gwinnett County Georgia Ulaştırma Departmanı tarafından beş yıllık bir mukavele ile ödüllendirildi. Yaklaşık 1 milyon dolar kıymetindeki kontrat, trafik hacmi programları, trafik sinyal zamanlaması optimizasyonu ve araç, bisiklet ve yaya sayımlarını kapsayan çalışmalar için bilgi toplamaya odaklanacak.

Bu yeni kontrat, All Traffic Veri’nin (“ATD”) satın alınmasını takiben, Rekor’un hizmetlerini Georgia’daki yerleşik kalıcı trafik sayımı operasyonlarına ek olarak ilçe seviyesinde taşınabilir trafik çalışması çalışmalarını içerecek halde genişletiyor. Atlanta metropolitan bölgesinin ayrılmaz bir modülü olan Gwinnett County, 2.650 milin üzerinde karayolunu kapsıyor ve yaklaşık bir milyon nüfusa konut sahipliği yapıyor.

Rekor CRO’su Michael Dunbar, bu kontratın şirket için yeni bir etabın başlangıcına işaret ettiğini ve daha evvel ulaşamayacakları yeni gelir akışlarına ve data kaynaklarına erişim sağladığını belirtti. ATD’nin uzmanlığının Rekor’un Gürcistan’daki mevcut işlerini tamamladığını ve bu iş kolunu ölçeklendirdikçe kıymetli bir gelir artışı beklediklerini vurguladı.

Rekor’un Gürcistan’daki genişlemesi, şirketin Philadelphia, Tennessee ve Maryland dahil olmak üzere çeşitli bölgelerde kentsel hareketlilik, kamu güvenliği ve lisanslama ile ilgili kontratları garanti altına aldığı daha geniş bir stratejinin kesimidir.

Rekor Systems, son teknoloji karayolu istihbarat sistemleri geliştirmek için yapay zeka dayanaklı bilgisayar görüşü ve makine tahsili konusunda uzmanlaşmıştır. Teknolojileri, karayollarını daha inançlı, daha yeşil ve daha verimli hale getirmeyi amaçlayarak büyük ölçüde bilgiyi bir ortaya getirir ve aksiyona geçirilebilir içgörülere dönüştürür.

Bu bilgiler Rekor Systems, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır. Şirket, basın bültenindeki ileriye dönük tabirlerin, gerçek sonuçların öngörülenlerden kıymetli ölçüde farklı olmasına neden olabilecek risklere ve belirsizliklere tabi olduğu konusunda uyarmaktadır.

Bu makale yapay zekanın dayanağıyla oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Koşul ve Şartlar kısmımıza bakın.

Kaynak: Investing TR