HaberlerKripto Para Haberleri

Reef Finance, Geliştiriciler İçin 20 Milyon Dolarlık Hibe Başlattı

Reef Finance, hibeler ile geliştiricilere son teknoloji DeFi uygulamaları oluşturmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlamayı umuyor.

Reef Chain blok zincirinin arkasındaki ekip yakın zamanda ağı geliştirmek için 20 milyon dolarlık bir hibe başlatacağını açıkladı.

Reef Chain, Substrate çerçevesi ile geliştirilmiş bir DeFi blok zinciridir. Yüksek ölçeklenebilirlik sunar. EVM ve Solidity’yi destekler. Bu, geliştiricilerin Dapp’lerini kod tabanını değiştirmeden Ethereum’dan taşıyabilecekleri anlamına gelir.

Reef Finance, geliştiricileri bu hibe ile ağı daha da geliştirmeye teşvik etmeyi amaçlıyor. Kuruluştan yapılan açıklamaya göre, hızla büyüyen bir DeFi ekosistemi oluşturmayı hedefliyor. 

Reef, bu hibeler ile geliştiricilere son teknoloji DeFi uygulamaları oluşturmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlamayı umuyor.

Hibe, Reef Chain ekosisteminde genel olarak benimsenmesini sağlamak için önemli bir potansiyele sahip olan projelere yöneliktir. Hibe, aşağıdaki kategorilere sahip projeler için geçerli olacak:

  • DeFi Borç Verme protokolleri ve Köprüler
  • NFT Geliştirme
  • Runtime Modülleri/Zincirleri
  • Cüzdanlar/Arayüzler
  • DEX’ler
  • Geliştirme ve Dağıtım Araçları

Yapılacak olan hibeler, Reef Finance‘in hedeflediği ekosistemi yaratmasını sağlarken, aynı zamanda geliştiricilere projelerini büyütmek için fon ve ortaklıklar sağlayarak uygulanabilir çözümler sunacak.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu