Altcoin HaberleriHaberler

Reddit Kurucu Ortağı Alexis Ohanian, Çok Fazla Ethereum’a Sahip Olduğunu Söyledi

Alexis Ohanian, CNBC'e verdiği röportajda çok fazla Ethereum'u olduğunu belirtti.

Amerika’lı bir internet girişimcisi olan Reddit Kurucu Ortağı Alexis Ohanian dün yaptığı röportajda çok fazla Etherem’u olduğunu söyledi. Ünlü milyarder, başarılı tenisçi Serena Williams‘ın kocası.

Ohanian’ın yeni şirketi Seven Seven Six, son finansman turunda 150 milyon dolar topladı. Bu da medyanın dikkatini çeken bir başarı oldu. Reddit kurucusu, iş dünyası ve kripto para birimlerinin geleceği hakkındaki vizyonunu genişletmeye hevesli.

Ohanian’ın Sahip Olduğu ETH Ne Kadar?

Ohanian, CNBC ile yaptığı bir röportajda tartışmanın bir bölümünü Ethereum’u övmeye ayırdı. Güzel sözlerin ötesinde, Ethereum’un kripto para birimlerine yatırılan fonlarının önemli bir bölümünü oluşturduğunu da söyledi.

Ekosistemdeki en umut verici kripto para birimleri sorulduğunda, Ohanian, Dogecoin’in radarından çıktığını ve Ethereum’a geçtiğini ifade etti:

“Bence Ethereum, en azından önümüzdeki bir veya iki yıl için, gerçekten bir şeyler gösterme potansiyeline sahip, çünkü çok sayıda ilginç uygulama var. Bu yüzden NFT’ler, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilenlerin sadece başlangıcıdır ve bu, varlıklarımın çoğunun bulunduğu yer.”

Reddit kurucusu Alexis Ohanian, ETH varlıklarının ne kadar olduğunu açıklamadı, bu yüzden bir tahminde bulunmak zor. 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu