Realms of Ethernity oyunu, Polygon Network’te kullanıma sunuldu

Realms of Ethernity oyunu, Polygon Network’te kullanıma sunuldu

Metaverse temalı çevrimiçi rol yapma oyunu olan Realms of Eternity, son zamanlarda oynanışı, NFT’leri ve tokenleri ile adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Ethernity Realms ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, oyun Ethereum Virtual Machine (EVM) ile uyumlu lider bir Katman 2 çözümü olan Polygon Network‘te başlayacak.

Ekip, eşsiz verim, ölçeklenebilirlik ve düşük işlem ücretleri nedeniyle Polygon’u (daha önceki adı Matic Network) seçti. Bu, Realms of Ethernity‘nin güvenlik ve birlikte çalışabilirlikten ödün vermeden Ethereum (ETH) darboğazlarından kaçınmasını sağlıyor. Ethernity’nin fantezi temalı işleyişi, metaverse kavramına öncülük ediyor.

Blue Monster Games’in CEO’su Joseph Rubin, projesinin bir bütün olarak merkezi olmayan oyun segmenti için gerçek bir paradigma kayması olduğundan emin:

”Play to Earn’ı düşündüğünüzde, bahse girerim bir sürü Web2 geleneksel popüler oyun aklınıza gelir. Bu, insanların eski Web2 paradigmasıyla bile oynarken kazanmaya çalıştıkları oyun türlerinden biridir. Ancak bu oyunlarda, şirketler her zaman oyuncunun oyundan kar elde etmesini engelledi ve çoğu zaman bunu yapmak için onları yasakladı. Merkezi olmayan teknolojiyle, oyuncuların her zaman para kazanmalarını sağlayabiliyoruz.”

Realms of Ethernity, mükemmel sürükleyici eğlence olmasının yanı sıra, kullanıcılarının oyun becerilerinden para kazanmalarını da mümkün hale getiriyor.