Altcoin HaberleriHaberler

Rapçi Meek Mill, Shiba Inu (SHIB) Satın Almayı Planlıyor

Rapçi Meek Mill, BTC ve DOGE'yi satın aldıktan sonra, Dogecoin katili adı verilen Shiba Inu'ya fon ayırmayı planlıyor.

Ünlü rapçi Meek Mill, yatırım portföyünü Shiba Inu ile genişletmeyi planlıyor. Kripto para sektörü ve hip hop endüstrisi iç içe geçmeye devam ediyor. Sanatçı, Bitcoin ve Dogecoin’i satın aldıktan kısa bir süre sonra bu Shiba Inu’ya yöneldi.

Meek Mill, Shiba Inu Satın Almayı Planlıyor

Dogecoin liderliğindeki meme paralarının hızla yükselen popülerliği, birçok ünlünün dikkatini çekti. Tesla’nın CEO’su Elon Musk tarafından başlatılan bu trend, her geçen gün büyüyor ve şimdi ABD hip hop sahnesine girmeye başladı

Sahne adı Meek Mill olan Robert Rihmeek Williams, bu yıl Ocak ayında ilk kripto para alımını yaptığıı duyurdu. Sanatçı, Mayıs ayında meme token çılgınlığına giriş yaptı.

Hafta sonu rapçi, Dogecoin’in ana rakibi Shiba Inu satın alma planlarının altını çizdi. Daha önce bildirildiği gibi, token “DOGE katili” olarak ilan edildi ve popülaritesi son aylarda bir hayli arttı.

Shiba Inu‘nun fiyatı, mayıs ayının başlarında, pompalanmasıyla büyük artış yaşadı. Binance’de listelendikten sonra 0,000038 dolara kadar yükseldi ve piyasa değeri onu bu metriğe göre ilk 20 kripto varlığına yerleştirdi.

Bununla beraber, piyasa çapındaki çöküş ve belki de çoğu meme token balonunun patlaması, coini şu an 0,00000825 dolara sürükledi. Bu, SHIB’in bu ayın başındaki zirvesinden bu yana % 80 düştüğü anlamına geliyor.

Meek Mill’in yanı sıra, diğer ünlü rapçiler de kripto endüstrisine ilgi gösterdi. Snoop Dogg‘da Dogecoin çılgınlığına katılmıştı.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu