Raoul Pal, Terra (LUNA), Avalanche (AVAX) ve Üç Ek Altcoin’in 2022’de Parlayacağını Söyledi

Raoul Pal, Terra (LUNA), Avalanche (AVAX) ve Üç Ek Altcoin’in 2022’de Parlayacağını Söyledi

Real Vision CEO’su Raoul Pal, katman 1 altcoinlerin ve birlikte çalışabilir blok zincirlerin parlamasını bekliyor ve beş altcoinin bu yıl iyi performans göstereceğini düşünüyor.

Pal, CoinMarketCap’ten Jessica Walker ile yaptığı yeni bir röportajda, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) her birinin kendi sebepleriyle “temel yatırımlar” olarak hareket ettiğini söylüyor:

“Ethereum, geliştirici sayısı ve ona yatırım yapan insan sayısı açısından en büyük, en sağlam ağ türüdür. Bu da onu temel yatırımlarınızdan biri yapar. Bitcoin’de başka bir temel yatırımdır.”

Real Vision CEO’su, diğer beş altcoin’in Ethereum (ETH) rakipleri Terra (LUNA), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve ayrıca zincirler arası ağ Quant (QNT) olduğunu söylüyor.

“2022’nin birlikte çalışabilirlik yılı olacağını düşünüyorum, Bu yüzden Polygon, Quant, Terra, Avalanche ve Solana bize bu fırsatları verebilecek.”

Pal ayrıca 2022’nin merkezi olmayan finans (DeFi), değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve sosyal tokenlar için yükseliş yılı olmasını beklediğini söyledi.

Eski Goldman Sachs yöneticisi Pal, Dubai, Abu Dabi, Kuveyt ve Suudi Arabistan dahil olmak üzere bankalar ve devlet varlık fonları gibi büyük yatırımcıların daha fazla benimsemesini beklediğini ifade etti.

Yönetici, konuşmalarının devamında “Bankaların esasen bilançolarında değil, ticaret defterlerinde olacağını düşünüyorum. Daha fazla emeklilik fonu ve kurumsal yatırımcı göreceğimize inanıyorum ve bence bu yıl egemen servet fonunun yılı olabilir.” Dedi.