Raoul Pal: Boğalar En İyi Altcoinde Uyuyor Olabilir

Raoul Pal: Boğalar En İyi Altcoinde Uyuyor Olabilir

Real Vision CEO’su Raoul Pal, “ilginç” bir kripto projesinin bir sonraki kripto boğa piyasası için iyi bir bahis olabileceğini söylüyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, YouTube kanalı FamilyOffice ile konuyla ilgili yeni bir röportajda, radarındaki altcoinin Internet Computer (ICP) olduğunu söyledi.

“Herkes bundan nefret ediyor çünkü VC’ler [girişim kapitalistleri] gerçekten erken geldi. Birdenbire büyük miktarda paraya değdi. Madeni para %95 değer kaybetti ama bence bu ilginç.

Bunun bir sonraki döngü için potansiyel bir şey olduğunu düşünüyorum çünkü bunun üzerinde çalışan çok sayıda akıllı insan var. Çok fazla gelişme oluyor. Belirteçlerin dağıtımında henüz büyük bir ağ etkisi yok, bu yüzden henüz kanıtlanamıyor.”

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: SteveX Türkiye’nin En Seçkin Kurumsal NFT Platformu!

Raoul Pal’in tahminindeki altcoin ne vaadediyor?

Internet Computer (ICP), İsviçre merkezli kar amacı gütmeyen bilimsel araştırma kuruluşu Dfinity tarafından geliştirilen bir kripto projesidir. Blok zinciri projesi, güvenlik duvarları, bulut bilişim altyapısı ve veritabanları gibi merkezi sistemlere güvenmeden internetin hızını, gücünü ve ölçeğini çoğaltmayı amaçlıyor. Internet Computer (ICP) ayrıca geliştiricilerin kodlarını doğrudan halka açık İnternet’e yükleyerek web siteleri, kurumsal BT sistemleri ve internet hizmetleri oluşturmasını sağlar.

Projenin hizmet belirteci olan ICP, yazı yazılırken 27.93 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %3’ten fazla arttı.

Raoul Pal daha önce Internet Computer (ICP)’ın “alandaki herhangi bir projenin en büyük tutkusu olduğunu” söyledi.