Rams oyuncusu Odell Beckham Jr. NFL maaşını Bitcoin olarak kabul edecek

Rams oyuncusu Odell Beckham Jr. NFL maaşını Bitcoin olarak kabul edecek

Los Angles Rams’tan Odell Beckham Jr.’da Popüler Maaş Kültürünün Bir Parçası Olacak

Raporlar, Los Angeles Rams oyuncusunun 2021 sezonu için toplam maaşının ortalama 56.103 $ fiyatla yaklaşık 75.66 BTC değerinde olacağını gösteriyor.

Los Angeles Rams futbol takımının geniş alıcısı Odell Beckham Jr., 4.25 milyon dolarlık Ulusal Futbol Ligi maaşının tamamını Bitcoin olarak alacağını söyledi.

22 Kasım’da Twitter hesabına yaptığı bir gönderide Beckham, bir sonraki NFL maaşını Bitcoin (BTC) olarak almak için Cash App ile ortak olacağını söyledi. National Insider muhabiri Ian Rapoport, bu ayın başlarında, Beckham’ın 2021 sezonu için 3 milyon dolarlık diğer teşviklere ek olarak 500.000 dolarlık imza bonusunun üzerine 750.000 dolarlık bir temel maaş kazanacağını ve 2021 sezonu için toplam 4.25 milyon dolar kazanacağını söyledi.

Cointelegraph Markets Pro’dan alınan verilere göre, Beckham’ın toplam maaşı, yayınlandığı tarihte 56.103 dolarlık bir fiyatla kabaca 75.66 BTC değerinde olacaktı. Kripto varlığı 10 Kasım’da 69.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşmış olsa da, o zamandan beri 60.000 doların altına düştü.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Miami Sakinlerine Temettü Geliyor

Şu anda Twitter profil resmi olarak CryptoPunk tarzı bir imaja sahip olan Beckham, şu anda Los Angeles’ta Rams’te oynuyor.

Alan görünüşte daha yaygın hale geldikçe, Beckham kriptoyu benimseyen diğer profesyonel spor oyuncularına katılıyor. Ekim ayında, Tampa Bay Buccaneers oyun kurucusu Tom Brady, kariyerinin 600. golünü tutan taraftarı 1 BTC ve bazı imzalı spor hatıraları ile tazmin edeceğini söyledi. Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers,  22 milyon dolarlık maaşının bir kısmını BTC olarak alacağını söyledi.